reklama

Chłopcy z MKS Andrychów najlepsi w Małopolsce, jadą na finał w Gliwicach

Sport, Wiadomości, 29.05.2023 07:34,
Sukces siatkarskiej młodzieży z Andrychowa.
Chłopcy z MKS Andrychów najlepsi w Małopolsce, jadą na finał w Gliwicach
W sobotę (27.05) odbył się finał wojewódzki turnieju Kinder Sport w kategorii "trójek". Młodzi zawodnicy radzą sobie w tym turnieju znakomicie.

Tydzień wcześniej zdobyli wicemistrzostwo Małopolski w kategorii "czwórek". a teraz - a kategorii "trójek" - młodzi siatkarze MKS Andrychów zdobyli tytuł mistrza województwa i kwalifikację na mistrzostwa Polski, które rozegrane zostaną w dniach 7-9 lipca w Gliwicach.

Pierwsze miejsce andrychowianie wywalczyli w składzie: Igor Kwak, Norbert Bogunia, Jacek Żwirowski, Dominik Zadora.

Bardzo dobrze spisały się pozostałe zespoły z Andrychowa: czwarte miejsce wywalczyła druga drużyna MKS Andrychów w składzie: Karol Guzdek, Szymon Bryndza, Filip Talar, Kacper Knapik i Maks Jonczy, na 7 miejscu zaklasyfikowana została drużyna Wiktora Wadowskiego, Janka Szafrańskiego, Adama Bizonów i Jakuba Góreckiego.

- Brawo! Takiego finałów z udziałem trzech drużyn z Andrychowa jeszcze nie było - podkreślają w MKS Andrychów.

Trenerami MKS są Piotr Trojak i Piotr Kwak. Podczas finału MKS reprezentować nas będą dwie drużyny z Andrychowa: trójki i czwórki.

foto: MKS Andrychów

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama