reklama

Chłopcy z Akademii Mistrzów Cracovia - Andrychów w Warszawie

Sport, Wiadomości, 08.02.2021 15:00,
Chłopcy z Akademii Mistrzów Cracovia - Andrychów w Warszawie

Ostatnio pisaliśmy o 14-letnim wychowanku AP Progress Andrychów - Bartłomieju Korydze, który został zawodnikiem Wisły Kraków Bartłomiej Koryga z Andrychowa piłkarzem Wisły Kraków

Dzisiaj kilka słów o nowym nabytku Cracovii, czyli Dawidzie Lelku z Andrychowa oraz jego kolegach z Akademii Mistrzów Cracovia w Andrychowie.

W niedzielę zawodnicy z Krakowa udali się na kolejne topowe „weekendowe” granie, tym razem do Warszawy na zaproszenie tamtejszej Legii.

Chłopcy mieli okazje zmierzyć się z rówieśnikami Mistrzów Polski, jak również z Lechem Poznań! Mecze stały na najwyższym poziomie, co staje się już weekendowym standardem - bo aby być najlepszym, trzeba rywalizować z najlepszymi.

Do stolicy udali się reprezentanci akademii z oddziału Andrychów - razem z rocznikiem 2011 Wojciech Rajda. Natomiast rok starsza grupa zabrała ze sobą Adriana Rajdę (2010).

Rozgrywki odbyły się w centrum treningowym Legii Warszawa. W roczniku 2009 natomiast szanse zagrania z najlepszymi miał Dawid Lelek, który swą przygodę z piłką zaczynał w Zniczu Sułkowice, prezentował taki poziom na boisku, że został dostrzeżony przez trenerów Cracovii i obecnie występuje w barwach krakowskiego klubu.


Chłopcy na treningach w Andrychowie walczą o to, aby zostać włączonym do kadry danego rocznika. Każdy zawodnik ma szanse spróbować rywalizacji z zespołami, które na co dzień ogląda w telewizji podczas meczów ekstraklasy. W ostatnim tygodniu chłopcy z Akademii Mistrzów Cracovia rywalizowali z Rakowem Częstochowa i z Lechią Gdańsk.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama