reklama

Centrum Sportowe Royal Tennis Club w Kozach otwiera squash i fitness!

, Sport, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 06.07.2020 08:00,
Po okresie izolacji z pewnością każdy z nas chce powrócić do regularnego trybu życia i pracy.
Centrum Sportowe Royal Tennis Club w Kozach otwiera squash i fitness!

Aktywność fizyczna to doskonały krok w nadchodzące lato. W związku ze znoszeniem kolejnych obostrzeń związanych z pandemią, Royal Tennis Club poza kortami tenisowymi, poszerza swoją ofertę o squasha oraz zajęcia fitness. Wszystko z zachowaniem zasad najwyższego bezpieczeństwa i higieny, o które zadbała firma EkaMedica.

Squash, choć należy do kategorii bardzo angażujących dyscyplin sportowych, jest dobrą alternatywą dla graczy w tenisa. Komfort rozgrywki w Royal Tennis Club zapewni pełnowymiarowa, zgodna z wymogami, klimatyzowana sala z miejscem na wypoczynek pomiędzy kolejnymi partiami. Niezbędny sprzęt do postawienia pierwszych kroków na parkiecie dostępny jest nieodpłatnie na recepcji.

Szeroki wybór zajęć fitness, gdzie każdy znajdzie coś dopasowanego do swoich możliwości, to propozycja dla osób preferujących ćwiczenia grupowe pod opieką wykwalifikowanego instruktora. Magdalena Sordyl to licencjonowany instruktor fitness z 15 letnim doświadczeniem w branży, trener personalny oraz doradca żywieniowy. W ofercie znajdziemy między innymi godzinne zajęcia jogi, BPU czy pilatesu. Pomiędzy zajęciami wprowadzone są 15- minutowe przerwy na dezynfekcję sprzętu oraz bezpieczne przemieszczenie się. Liczba uczestników, ze względu na sytuację, została ograniczona do 10 osób. Istnieje możliwość zapisania się na treningi personalne!

Grafik dostępny jest na stronie https://www.royaltennisclub.pl/ , a rezerwacje prosimy składać telefonicznie pod numerem +48 33 432 28 93. Startujemy już od 1 lipca!


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama