reklama

Burmistrz podzielił dotacje na kluby sportowe

, Sport, Wiadomości, 05.02.2019 16:00, red
Kto i ile dostał? Już wiadomo.
Burmistrz podzielił dotacje na kluby sportowe
Największą - 191,9 tys. zł - dotację z kasy miasta dostał siatkarski UMKS Kęczanin Kęty. To dotacja najwyższa spośród wszystkich udzielonych, ale i tak dużo poniżej oczekiwań działaczy, którzy w pierwotnej wersji wnioskowali aż o 456 tys. zł na siatkówkę (potem ograniczyli projekt o połowę).

Ta różnica wcale nie musi dziwić. Wszak z Kęczaninem związany jest radny Marek Błasiak, główny krytyk burmistrza Krzysztofa Klęczara i jego rywal w wyborach samorządowych w październiku 2018 roku.

Dla porównania, w sąsiednim mieście siatkarski MKS Andrychów otrzymał na ten rok od władz Andrychowa dotację w wysokości 360 tys. zł.

źródło: UG Kęty

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ptak, 06.02.2019 09:22

Przecież burmistrz jest bezpartyjny i ponad podziałami. Tak się zawsze chwalił publicznie przed wyborami :D

ulubieniec, 05.02.2019 18:01

"Wszak z Kęczaninem związany jest radny Marek Błasiak, główny krytyk burmistrza Krzysztofa Klęczara i jego rywal w wyborach samorządowych w październiku 2018 roku." - czy dziennikarz sugeruje,że przy przyznawaniu dotacji kierowano się innymi względami niż tymi którymi powinno brać się pod uwagę przy rozdzielaniu takich środków ?

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama