reklama
reklama

Beskid ma nowego trenera

Sport, Wiadomości, 12.06.2012 08:00, (red)
Beskid Andrychów podpisał umowę z nowym trenerem. W nowym sezonie andrychowianie mają z nim powalczyć o coś więcej niż utrzymanie w III lidze.
Beskid ma nowego trenera

Beskid Andrychów to najwyżej notowany w piłkarskiej hierarchii klub w regionie. W minionym sezonie andrychowianinie zapewnili sobie utrzymanie w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej, kończąc rozgrywki na 11 miejscu (35 pkt).


Po zimowych zawirowaniach w ostatnich miesiącach zespół był prowadzony przez Edwarda Wandzla, ale było to tymczasowe rozwiązanie. Już po zakończeniu sezonu zarząd Beskidu podpisał umowę z nowym trenerem – Krzysztofem Wądrzykiem [na zdjęciu].„Zarząd Beskidu postanowił sięgnąć po trenera rodem z Andrychowa. Krzysztof Wądrzyk w przeszłości był współtwórcą sukcesów Znicza Sułkowice Bolęcina, gdy ten grał w V lidze. Później przeniósł się do Zapory Porąbka, z którą wywalczył awans do IV ligi śląskiej, a ostatnie dwa sezony spędził w Kleczy, gdzie tamtejszą Iskrę wprowadził na szczebel IV ligi małopolskiej.” - czytamy w komunikacie klubu.


Po zatrudnianiu trenera, piłkarze... poszli na urlopy. Działacze i nowy trener nie próżnują. Już myślą nad przyszłym sezonem. Treningi zostaną wznowione od lipca. Wiele wskazuje na to, że drużynę czeka przebudowa.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

leskow, 13.06.2012 21:38

bo Siara teraz w PZU robi!

leskow, 13.06.2012 21:36

normalnie, Siara da:)

obserwator2012, 13.06.2012 20:52

Ciekawe skąd wezmą pieniądze na to \"coś więcej\"

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama