reklama

Beskid kończył mecz w dziewiątkę, ale remis był o krok [FOTO]

, Sport, Wiadomości, 26.09.2015 21:19, a

Beskidowi zabrakło kilkunastu minut do wyrwania punktu wyżej notowanej Łysicy Bodzentyn. Nie obyło się bez kontrowersji.

Beskid kończył mecz w dziewiątkę, ale remis był o krok [FOTO]

III liga: Beskid Andrychów - Łysica Bodzentyn 1:2 (0:1)

Andrychowianie, jak w każdym dotychczasowym spotkaniu, szybko stracili bramkę, bo już w pierwszym kwadransie. Szybką kontrę zamienił na gola płaskim strzałem z kilkunastu metrów Kalista. Z czasem sytuacja na boisku nieco się wyrównała, a Beskid stworzył sobie kilka sytuacji podbramkowych. 

 

W meczu z Łysicą podopieczni trenera Szymona Burligi byli zdecydowanie najbliżej jakiejkolwiek zdobyczy spośród wszystkich dotychczasowych spotkań. Beskid walczył z Łysicą jak równy z równym. W 65. minucie andrychowianie wyrównali z rzutu karnego, ale andrychowskiej drużynie nie udało się utrzymać tego rezultatu. W 80. minucie goście przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść, a Beskid zanotował ósmą porażkę z rzędu. 

 

Na boisku było bardzo nerwowo. Beskid kończył mecz w dziewiątkę po dwóch czerwonych kartkach dla Michała Tylka i Adriana Młynarczyka.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama

Aby zobaczyć wyniki wybierz ligę

pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama