reklama

Będzie zmiana prezesa w Beskidzie

, Sport, Wiadomości, 26.06.2018 19:50, DK
Kto za Marka Wdowika?
Będzie zmiana prezesa w Beskidzie
Marek Wdowik złożył rezygnację ze stanowiska prezesa Beskidu Andrychów, którego wizytówką aktualnie jest wstępujący w IV lidze zespół seniorów i grupy młodzieżowe. Formalnie będzie jeszcze sternikiem klubu przez jakiś czas – aż zamknięty i rozliczony zostanie sezon 2017/18. To powinno nastąpić już wkrótce. Takie wnioski płyną z zebrania sprawozdawczo-wyborczego, które odbyło się we wtorek (26.06) wieczorem w AKS Beskid Andrychów.

Prawdopodobnie więc jeszcze w wakacje odbędzie się kolejne zebranie podczas którego rezygnacja prezesa Wdowika zostanie formalnie przyjęta, a członkowie klubu wybiorą nowego sternika Beskidu.

Podczas składania sprawozdania prezes M. Wdowik zapewnił, że klub jest w dobrej sytuacji finansowej, mimo że dotacja z kasy miasta była ostatnio na niższym poziomie niż w poprzednich latach (seniorzy Beskidu grają w niższej lidze). Miniony rok Beskid zakończył na finansowym plusie.

Prezes podziękował władzom miasta, sponsorom darczyńcom i osobom, które pracują na zasadzie wolontariatu dla klubu.

Działacze oczekiwaliby jednak większego wsparcia ze strony władz miasta. Narzekali też, że choć formalnie Beskid zarządza stadionem, to musi udostępniać bezpłatnie obiekt na różne miejskie imprezy. Klub nic z tego nie ma, a potem musi jeszcze porządkować stadion.

Dodajmy, że rezygnację z pracy w zarządzie zapowiedział również Tadeusz Kacprzak.

W 2019 roku Beskid będzie świętował 100-lecie działalności.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Hexan, 27.06.2018 08:17

Stadion nie spełnia żadnych "norm" do bezpiecznego użytkowania go ... tam remonty są pilnie potrzebne !. Ciekawe czy dostaną licencję ?. Co do Prezesa to niech kibice wybiorą jednego "ogarniętego" i niech zobaczą jak to jest ...

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama