reklama

Basen w Wadowicach świętuje 20-lecie działalności

Sport, Wiadomości, 23.11.2022 11:33,
Od piątku (25.11) aż do niedzieli (27.11) na Krytej Pływalni Delfin przygotowano wiele atrakcji!
Basen w Wadowicach świętuje 20-lecie działalności

Z okazji 20-lecia Kryta Pływalnia Delfin przygotowała dla szereg ciekawych propozycji!

W ramach urodzin w piątek (25.11) odbędzie się Sztafetowy Maraton Pływacki, którego organizatorem będzie I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity. Na sobotę przygotowano Wadowicką Integracyjną Galę Pływacką organizowaną przez Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dać Szansę”. W ostatni dzień jubileuszu zaplanowano XI Puchar Wadowic w pływaniu, organizatorem jest PUKS Karol Wadowice, a o godzinie 15:00 będzie miał miejsce pokaz pływania artystycznego Klubu AZS OŚ Poznań.

- Warto wspomnieć, że cała kwota zebrana podczas zawodów zostanie przekazana przez organizatora dla Oliwierka z Wadowic chorego na SMA - informuje UM Wadowice.

źródło: UM Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama