reklama

Awans pomimo porażki

Sport, Wiadomości, 30.07.2021 16:40, DK
W starciu z Brazylijczykami.
Awans pomimo porażki
Grzegorz Fijałek w parze z Michałem Brylem rozegrali kolejny mecz. Pomimo porażki mają już pewne wejście do 1/8 finału, na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio 2020.

W piątek (30.07.) o godz. 14.00 polscy siatkarze zagrali z parą: Evandro / B. Oscar Schmidt i przegrali 2:1.

Z Grzegorzem rozmawialiśmy jeszcze przed jego wylotem do Tokio.

Na igrzyskach byłem już dwa razy, na jednych byłem o krok od najlepszej czwórki na drugich był słabszy wynik. Te trzecie Igrzyska to jedna wielka niewiadoma, a wszystko ze względu na operacje, którą przeszedłem rok temu w maju. Tylko ze względu na to, że przełożone zostały igrzyska o rok a ja grałem z zepsutym barkiem od dłuższego czasu i stwierdziłem że rok trenować na tabletkach czy zastrzykach będzie mi bardzo ciężko. Bardzo żałuję teraz tej decyzji, bo do tego momentu mam spore komplikacje po zabiegu i można powiedzieć, że nie jestem w ogóle przygotowany. Po kilku miesiącach od artroskopii, pojawi się przykurcz torebki stawowej na którego nie ma rady. Tylko czas i cierpliwość wycisza rękę a ja tego czasu niestety już nie mam. Więc nie stawiam sobie celów, bo sytuacja w jakiej jestem nie jest super optymistyczna. Można powiedzieć ze przez te 13 miesięcy od zabiegu, nie jestem w stanie dać z siebie maksa na treningu. Ale trzeba patrzeć na wszystko optymistycznie. Nic innego nie pozostaje jak wierzyć, że przy odrobinie szczęścia coś można ugrać. Na niektóre rzeczy człowiek nie ma wpływu. Rok temu przed zabiegiem wróciłem z ostatniego turnieju z Doha ze złotem. Kto by wtedy pomyślał że pandemia tak spustoszeje każdą dziedzinę życia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama