reklama

Akademia Mistrzów Cracovia Andrychów zaprasza dzieci na treningi

, Sport, Wiadomości, 23.07.2018 19:43, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Akademii Mistrzów Cracovia Andrychów zaprasza!
Akademia Mistrzów Cracovia Andrychów zaprasza dzieci na treningi
Jeden z najlepszych polskich trenerów Michał Probierz zachęca do treningów w Akademii Mistrzów Cracovia Andrychów. Od czerwca zaufało nam już 80 dzieci.

Nabór wciąż trwa! Dla każdego znajdzie się miejsce!

W Akademii nie tylko odbywają się treningi, ale organizowane są także wyjazdy. Przykładem jest wyjazd wszystkich dzieci Akademii wraz z rodzicami (w tym 18 naszych dzieci będzie wyprowadzać piłkarzy.) na mecz Cracovi 6 sierpnia.

Planowane jest spotkanie rodziców z koordynatorem Akademii, który przedstawi system szkolenia. O dacie spotkania będą poinformowani osobiście rodzice.

To nie jest zwykła Akademia, to nie jest Akademia założona przez osobę prywatną, to Akademia drużyny ekstraklasowej Cracovii - najstarszego klubu w Polsce z tradycją i podejściem profesjonalnym. Zapraszamy na stronę facebookową Akademia Mistrzów Cracovia Andrychów.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama