reklama

Adam Kokoszka podpisał kontrakt z nowym klubem

, Sport, Wiadomości, 02.08.2018 07:55, red
Pochodzący z Andrychowa piłkarz Adam Kokoszka zmienił barwy klubowe
Adam Kokoszka podpisał kontrakt z nowym klubem
Adam Kokoszka zaczynał karierę w Beskidzie Andrychów, potem mając kilkanaście lat przeszedł do Wisły Kraków, następnie grał we włoskim Empoli, Polonii Warszawa, Śląsku Wrocław, Torpedo Moskwa, w minionym sezonie ponownie w Śląsku, a teraz podpisał kontrakt z Zagłębiem Sosnowiec, które jest beniaminkiem piłkarskiej Ekstraklasy.

- Moje przejście do Zagłębia to w pierwszym rzędzie zasługa trenera Dariusza Dudka, którego znam bardzo dobrze ze wspólnej pracy w Śląsku Wrocław - mówi Adam Kokoszka, który właśnie w Sosnowcu zamierza odbudować swoją formę sportową.

- Dlaczego Zagłębie? To klub bardzo dobrze poukładany, mający świetną bazę treningową. Mogłem się o tym przekonać, gdy w barwach Śląska grałem tutaj sparing. Poza tym Zagłębie awansowało do ekstraklasy i cały czas się rozwija. Chciałbym wrócić do wysokiej dyspozycji i pomóc nowej drużynie zapewnia nowy nabytek sosnowiczan - dodał zawodnik. W Zagłębiu będzie występował z numerem 3 na koszulce.

Dodajmy, że A. Kokoszka może pochwalić także występami w reprezentacji, w tym krótkim epizodem na Euro 2008. Do tej pory w polskiej lidze rozegrał 161 meczów, strzelając 6 bramek. Od sezonu 2008/2009 był zawodnikiem włoskiego Empoli FC.


foto: Zagłębie Sosnowiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama