reklama

5 MIEJSC W POLSCE Z KARNETEM NA NARTY GRATIS

, Sport, Wiadomości, 20.02.2019 12:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Jeśli prowadzisz hotel, jesteś menedżerem pensjonatu lub właścicielem domu gościnnego, a nie słyszałeś o programie FreeSKI, to ten artykuł jest dla Ciebie. FreeSKI doskonale funkcjonuje w wielu europejskich kurortach, a w Polsce z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem - zarówno wśród narciarzy, jak i wśród hotelarzy
5 MIEJSC W POLSCE Z KARNETEM NA NARTY GRATIS
FreeSKI to darmowy karnet, który otrzymuje każdy, kto zarezerwuje hotel czy pensjonat z listy ​https://freeskihotele.pl/.

Freeskihotele.pl działa po to, żeby przedłużyć życie na stokach, w hotelach i miejscowościach atrakcyjnych zimą -po zakończeniu ferii. I to działa! Choć ferie szkolne się kończą, to zima trwa! Wiele osób chce z niej nadal korzystać. A zima w tym roku ma się utrzymywać wyjątkowo długo. Miłośnicy nart i snowboardu szukają też spokojniejszych miejsc, bez tłoku - i ten okres to ich czas! Promocja FreeSKI, oferująca kartery gratis, trwa od 25 lutego do zamknięcia stacji narciarskich. Może ona funkcjonować - z korzyścią dla wszystkich - dzięki współpracy hoteli i pensjonatów z ośrodkami narciarskimi.

Jak dołączyć do grupy polecanych baz noclegowych i włączyć do swojej oferty darmowy karnet? Wystarczy wysłać zgłoszenie (​https://freeskihotele.pl/ ). To bardzo proste i niemal każdy może to zrobić. Nie dość, że uatrakcyjnia się oferta hotelu, to zyskuje się atrakcyjną dodatkową, promowaną prezentację w sieci. Grupa
stacji FreeSKI zaś to ośrodki na najwyższym poziomie, z wieloma atrakcjami, które przyciągają Gości na wiele dni. Przyjrzyjmy się tym stacjom.

Wszystkie stacje, to ośrodki z grupy stacji narciarskich z Pingwinem w logo prężnie rozwijającej się sieci, dysponującej stokami doskonale utrzymanymi, naśnieżanymi, oświetlanymi (wszystkie oferują nocne zjazdy w wyjątkowej atmosferze), oferującej pełne i bogate zaplecze (szkoły narciarskie, instruktorzy, serwis, wypożyczalnia sprzętu, przechowalnia, regionalne punkty gastronomiczne, nowoczesne wyciągi i koleje, darmowe busy z parkingu). Każda z nich ma też specjalnie przygotowane atrakcje dla dzieci, a także różne punkty dodatkowe. Warto choćby przejrzeć każdą z nich. Opisy, galerie, promocje, wydarzenia, obecna oferta noclegowa z darmowym karnetem - wszystko to jest w jednym miejscu, dlatego tak chętnie poszukujący noclegu korzystają z ​https://freeskihotele.pl/ . Szukają noclegu i odpowiedniego dla siebie kierunku. A jakie są do wyboru? Wachlarz jest całkiem szeroki. Mówimy bowiem o 5 stacjach.


Czarny Groń w Rzykach k. Andrychowa (woj. małopolskie, na granicy z woj. śląskim) to stacja licznie odwiedzana przez turystów z całej Polski. A to za sprawą pięknego położenia w Beskidzie Małym i perfekcyjnie przygotowanych stoków.. Kompleks Czarny Groń to cztery dośnieżane, oświetlone trasy zjazdowe oraz obszerna sprawnie działająca infrastruktura. Dla miłośników białego szaleństwa są to: Tiger Snowpark, eventy, zawody sportowe, certyfikowana szkoła narciarstwa i snowboardu. Na terenie znajduje się wiele atrakcji, choćby lodowisko czy Oberża, w której można zasmakować staropolskich dań w iście średniowiecznym anturażu. To atrakcja zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W Rzykach nuda się nie uda!Stacja Skolnity w Wiśle (woj. śląskie) jest wyjątkowym miejscem ze względu na lokalizację. Skolnity znajduje się dosłownie w samym centrum miasta! Dolna stacja kolei linowej znajduje się naprzeciwko głównego deptaku i rynku, obok kompleksu małych skoczni narciarskich. Do dworca PKP Wisła-Uzdrowisko i dworca autobusowego jest niespełna 700m. Skolnity nazywany jest “Dachem Wisły”. Rzeczywiście! Widoki z jego stoków są niesamowite. Nowoczesne wyposażenie stacji, darmowa ośla łączka, zmodernizowana w 2018 roku infrastruktura i właśnie ten klimat w sercu Wisły - to najważniejsze elementy, które przyciągają turystów zarówno w sezonie, jak i po nim.​Kasina SKI w Kasinie Wielkiej to najdłuższy i położony najbliżej Krakowa, dośnieżany i oświetlony stok narciarski (z czterema trasami, w tym zielona), określany jako średnio trudny. Wyjazd na stację górną (900 m.n.p.m.) trwa niespełna 5 minut. Bardzo cenią sobie tą stację narciarze, którzy nie lubią łatwych zjazdów. Jego cechą charakterystyczną jest jednolite pochylenie (21%) na całej długości tras oraz szlaki zjazdowe prowadzące przez las , co oznacza wyśmienitą jazdę zarówno dla początkujących, jak i wytrawnych narciarzy,Słotwiny Arena w Krynicy Zdroju to stacja, w której zawsze coś się dzieje . Bardzo atrakcyjnym, zakątkiem tego małopolskiego miasta, położonym w Beskidzie Sądeckim, są właśnie Słotwiny, oddalone od centrum o około 3 kilometry. Stacja Słotwiny Arena, dysponuje aż dwunastoma różnymi trasami zjazdowymi dla narciarzy i snowboardzistów. Na jej terenie została uruchomiona nowa, sześcioosobowa, wyprzęgana kolej “Słotwinka” firmy Doppelmayr, której przepustowość wynosi 3 000 narciarzy na godzinę. Będzie to już druga kolej krzesełkowa na terenie obiektu, która będzie obsługiwać ponad 6,5 kilometrów tras znajdujących się w Krynicy. Na terenie ośrodka odbywają się liczne zawody narciarskie, snowboardowe i imprezy zimowe, jak Gymkhana czy Splash,Kurza Góra w Kurzętniku (w województwie warmińsko-mazurskim) to największy ​ośrodek narciarski w Polsce północnej. Możemy tam skorzystać z dwóch tras, w tym z najdłuższej w tej części kraju. Na Kurzej Górze powstaje również największy kompleks zjeżdżalni tubingowych w Europie. To miejsce z wyjątkowym klimatem na zimowej mapie Polski!

Możesz swoim Gościom wręczać, razem z kluczem do pokoju, karnet gratis. Zobaczysz, jaką da Ci to satysfakcję i jak szybko oni wrócą. Ponieważ dołączenie do FreeSKI jest korzystne i łatwe, szkoda tego nie wykorzystać! Szczególnie że ten czas, kiedy narciarze i turyści będą szukać takich ofert i będą na to zwracać uwagę lada moment się rozpocznie!Masz hotel, pensjonat czy apartamenty i chcesz dołączyć jako partner do Freeskihotele? Zapraszamy do kontaktu: e-mail: ​[email protected] lub tel. 789 402 133.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama