100-lecie Beskidu Andrychów. We wrześniu z tej okazji odbędą się dwa wydarzenia

, Sport, Wiadomości, 26.08.2019 14:30,
W tym roku mija 100-lecia działalności Klubu piłkarskiego Beskid Andrychów.
100-lecie Beskidu Andrychów. We wrześniu z tej okazji odbędą się dwa wydarzenia
20 września w kościele św. Macieja w Andrychowie odprawiona zostanie jubileuszowa msza św., a po niej w Hotel&Spa Kocierz zaplanowano galę jubileuszową.

Wcześniej, 7 września o godzinie 17:45 na stadionie przy ul. Kościuszki 1 rozegrany zostanie towarzyski mecz piłkarski pomiędzy Beskidem Andrychów a pierwszoligowym Zagłębiem Sosnowiec..

- Na ten mecz przygotowaliśmy tylko 999 okazjonalnych biletów w cenie 10 złotych, dlatego radzimy się spieszyć z ich zakupem. Pierwszą okazją na zakup wejściówki będzie ligowy mecz Beskidu z Clepardią rozgrywany w środę 28 sierpnia o godzinie 17:30. Wystarczy, że w kasie poprosicie Panią Irenkę o bilet na "Mecz Stulecia".
7 września przez cały dzień będzie działo się naprawdę sporo! - informują organizatorzy wydarzenia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›