reklama

Życzenia wielkanocne od władz Powiatu Wadowickiego

, Polityka, Wiadomości, 09.04.2020 13:14, OGŁOSZENIE
Życzenia wielkanocne od władz Powiatu Wadowickiego

Drodzy Mieszkańcy Powiatu Wadowickiego!

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało nam się, że świat, w którym żyjemy znamy, że nad nim panujemy, i że jest on dla nas całkowicie bezpieczny. A jednak jeden nieznany wirus zmienił nas, życie naszych rodzin i nasz świat.

Przechodzimy właśnie przez czas wielkiej, a dla części z nas bardzo bolesnej próby. Tym bardziej pragniemy się z Państwem połączyć serdecznymi myślami i złożyć z serca płynące życzenia wielkanocne. Mimo trudów, które przeżywamy pamiętajmy, że przed nami czas triumfu miłości i dobra.

Zdrowych i niosących nadzieję Świąt Wielkiej Nocy!

Starosta wadowicki Eugeniusz Kurdas

Wicestarosta Beata Smolec

Członkowie Zarządu Powiatu: Małgorzata Targosz-Storch,

Marek Ciepły oraz Mirosław Sordyl

Przewodnicząca Rady Powiatu w Wadowicach Zofia Kaczyńska

wraz z radnymi powiatowymi

***

Jednocześnie z serca dziękujemy mieszkańcom naszego powiatu, parlamentarzystom, samorządowcom, duchownym, organizacjom pozarządowym, instytucjom, mediom oraz firmom za wszystkie wypowiedziane telefonicznie oraz przesłane drogą mailową i tradycyjną życzenia wielkanocne. Traktujemy je jako wyraz życzliwości i akceptacji naszej wspólnej pracy. Zapewniamy, że są one dla nas wielką motywacją do dalszej służby na rzecz mieszkańców naszego regionu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy