reklama

Znany skład komisji wyborczych. Kto zasiądzie przy stoliku i policzy głosy?

, Polityka, Wiadomości, 20.09.2019 14:40, red
Zobaczcie kto popracuje przy obsłudze wyborów.
Znany skład komisji wyborczych. Kto zasiądzie przy stoliku i policzy głosy?

Wybory do Sejmu i Senatu odbędą się w niedzielę, 13 października. W okręgu wyborczym numer 12 (powiaty chrzanowski, wadowicki, oświęcimski, suski i myślenicki) o 8 mandatów posła ubiega się 80 osób, a o jeden mandat senatora walczą dwie osoby.

Jednak wybory to nie tylko polityka. Do ich przeprowadzenia zaangażowanych zostanie wiele tysięcy osób w całym kraju.

W gminie Andrychów komisarz wyborczy właśnie powołał składy obwodowych komisji wyborczych. Kandydatów do komisji mogli zgłaszać przedstawiciele wszystkich komitetów - także tych, które w naszym okręgu nie zarejestrowały list z kandydatami na parlamentarzystów.

Szeregowy członek obwodowej komisji wyborczej zarobi za pracę przy wyborach 350 zł, przewodniczący obwodowej komisji 500 zł, a zastępca przewodniczącego 400 zł.

Zobaczcie skład 24 obwodowych komisji wyborczych w gminie Andrychów.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy