Zmiana na stanowisku sekretarza gminy

, Polityka, Wiadomości, 17.07.2019 10:30, DK
Nowa kadra w wadowickim magistracie.
Zmiana na stanowisku sekretarza gminy
Sekretarz to wysoki rangą urzędnik samorządowy. Kieruje urzędem — w określonych sprawach wykonuje zadania z upoważnienia burmistrza — głównie w zakresie spraw organizacyjnych, administracyjnych oraz w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi.

Przez ostatnie 29 lat sekretarzem gminy Wadowice był Marek Brzeźniak, który w wieku 66 lat przechodzi na emeryturę.

W środę (17.06) podczas sesji Rady Miejskiej został oficjalnie pożegnany. Otrzymał kwiaty, wygłosił też przemówienie.

Nowym sekretarzem została Marta Budzyńska. Pracę zacznie od 29 lipca. Ma 34 lata. Jest jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na kierunku Prawo na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Ukończyła również studia podyplomowe na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Z pracą w samorządzie jest związana od 13 lat. Pracę zawodową rozpoczęła w 2006 r. od zatrudnienia w Powiatowym Urzędzie Pracy w Oświęcimiu. Następnie od 2011 r. pracowała w Urzędzie Gminy w Kętach. Przez ostatnie 4 lata pełniła funkcję Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Oświęcimiu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

cath, 17.07.2019 11:00

Faktycznie KSW dobra szkola????Burmistrz tez tam nauki pobierał.W Krakowie rozwijają skrót Kup Sobie Wykształcenie .