Zmarły 2 lata temu Roman Prystacki zasłużony dla gminy Andrychów

, Polityka, Wiadomości, 19.04.2019 18:10, PG
Wieloletni działacz i społecznik będzie pośmiertnie odznaczony.
Zmarły 2 lata temu Roman Prystacki zasłużony dla gminy Andrychów

Grupa andrychowskich radnych wyszła z inicjatywą nadania pośmiertnie Romanowi Prystackiemu medalu „Zasłużony dla gminy Andrychów”.

Roman Prystacki od 1994 roku był radnym miejskim, długoletnim sołtysem Zagórnika, a także działaczem OSP Zagórnik i miejscowego klubu sportowego. Był człowiekiem niezwykle zaangażowanym w sprawy lokalne, zwłaszcza sołectwa Zagórnik. Zmarł 18 kwietnia 2017 roku w wieku 66 lat.

Na najbliższej sesji Rady Miasta w czwartek (26.04.) radni będą głosować uchwałę w tej sprawie.

foto: Archiwum 2014

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Bogdan, 23.04.2019 22:34

Czemu znów nie ma napisane o Prystackim,ze był przez kilkadziesiąt lat kierownikiem w WSW i na końcu dyrektorem,kto pracował w WSW zna całą prawdę o nim. (kto był właściciel przychodni zdrowia na ul. Starowiejskiej itp.)

mark7, 22.04.2019 20:54

Żresz za dużo tłustych potraw. Pamięć Ci szwankuje i to bardzo szanowny xpekku!

xpekk, 22.04.2019 18:56

w tej sprawie powiedzmy że wielu mieszkańców Zagórnika jedno a spora grupa pracowników Andorii co innego. Wiadomo o co chodzi. Radni wiedzę i zobaczymy jak zachowają się. Czy stać ich na odwagę czy byle z prądem bo stanowiska i kasa a i tak już więcej nie ugrają w samorządzie więc wybiorą z prądem, stanowiska i kasę. Tyle w temacie.

xpekk, 22.04.2019 18:54

mark7 wiele razy pisał że w Anglii jest. Zauważam że na jego psyche źle to wpływa. Jego komentarze z biegiem czasu coraz bardziej oderwane od rzeczywistości i prymitywne.

mark7, 22.04.2019 17:45

Nie można przejść obojętnie nad poniższym komentarzem , tym bardziej gdy znamy osobę o której mowa. Zacznę od tego że Roman cieszył się ogólną sympatią.Zawsze gdy kandydował na jakiś urząd, mieszkańcy wybierali go , ceniąc jego zaangażowanie i wolę pracy na rzecz naszej społeczności. Nazywanie Romana w sposób jaki czytam jest k...twem . Opinię taką mógł wyrazić ktoś ,kto ma problemy emocjonalne w zderzeniu z sukcesami swych oponentów politycznych. Zaciekły przeciwnik opozycji . Język którym się wypowiada sugeruje że to ktoś wykształcony i obyty w rzucaniu kalumnii. Mam pewne podejrzenia. Nie ujawnię ich jednak, aczkolwiek pożegnam go tradycyjnym Szczęść Boże!

JerzyO, 20.04.2019 06:53

Jest okres Świąteczny więc bez inwektyw krótko . Boże Ty widzisz i nie grzmisz , faryzeusz zasłużonym, chyba dla przekrętów opozycji. . Ludzie opamiętajcie się !!!