reklama

Zarząd Powiatu zaakceptował decyzję komisji. Nowy dyrektor LO Andrychów, bez zmian w Kalwarii

, Polityka, Wiadomości, 09.07.2019 11:15, red
Nowi dyrektorzy oficjalnie zaczną pełnić swoją funkcję od 1 września.
Zarząd Powiatu zaakceptował decyzję komisji. Nowy dyrektor LO Andrychów, bez zmian w Kalwarii
Jak już informowaliśmy, 14 czerwca komisja do spraw wyborów nowych dyrektorów szkół w Starostwie Powiatowym zdecydowała, że nowym dyrektorem Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie będzie nauczycielka języka polskiego Katarzyna Przebinda-Niemczyk. To była spora niespodzianka, gdyż w konkursie uczestniczył także dotychczasowy, wieloletni dyrektor Paweł Mrzygłód, który wydawał się pewniakiem na kolejną kadencję.

To była rekomendacja komisji konkursowej. Teraz formalności stało się zadość. Zarząd Powiatu zaakceptował tę kandydaturę.

Natomiast w konkursie na dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kalwarii Zebrzydowskiej rekomendowano dotychczasową dyrektor tej placówki Małgorzatę Pasternak. Ta kandydatura również została zaakceptowana przez władze powiatu.

W czwartek planowane jest oficjalne wręczenie nominacji, a nowi dyrektorzy oficjalnie zaczną pełnić swoją funkcję od 1 września.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 09.07.2019 12:21

Pan Paweł nie ukrywa swoich KODziarskich sympatii i być może to mu zaszKODziło. Poza tym jak wynika z badań kobiety są łatwiej "sterowalne" od męższczyzn.