reklama

Zaproszenie na zebranie. Mieszkańcy zwracają uwagę na pewien szczegół

, Polityka, Wiadomości, 16.09.2022 10:15, red
Poszło o dwa słowa.
Zaproszenie na zebranie. Mieszkańcy zwracają uwagę na pewien szczegół

W piątek (16.09) o godzinie 16:00 w Inwałdzie odbędzie się zebranie wiejskie. Tego typu spotkania są ważne dla mieszkańców, którzy mogą zgłaszać władzom gminy swoje uwagi i przekazywać pilne sprawy do załatwienia.

- Serdecznie zapraszam na dzisiejsze zebranie wszystkich Mieszkańców Inwałdu. Bardzo Was proszę o mobilizację i przyjście. To jest naprawdę ważne. Jeszcze raz bardzo Was proszę i z góry dziękuję - zaprasza sołtys Inwałdu Grażyna Stuglik-Nizio.

Mieszkańcy zwracają uwagę na pewien szczegół na ulotce z informacją o zebraniu. Otóż napisano na niej, że do udziału w zebraniu zaproszone zostały "Władze Miasta i Gminy Andrychów oraz służby bezpieczeństwa". Dobrze, że to ostatnie napisano z małych liter, bo PRL-owska Służba Bezpieczeństwa kojarzy się mieszkańcom z jak najgorszej strony.

- A może służby bezpieczeństwa nadal działają, tylko my po prostu tego nie wiemy? - zastanawia się jedna z mieszkanek.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 16.09.2022 14:21

Zabawne jest to że mieszkańcy mogą zgłaszać swoje uwagi i przekazywać pilne sprawy do załatwienia. Tylko po co? Burmistrz i Babski doskonale wiedzą co trzeba robić pilnie,a co miało być zrobione już dawno temu. Oni i tak robią co chcą i kiedy chcą.... Miliony wyrzucone w błoto w strefę, pańską górę, śmieszny staw anteckiego, elektrociepłownie, ruinę Bobrowskich będą się za nimi ciągły latami. Na to nie ma i nie było przyzwolenia mieszkańców. Jak oni będą się wkrótce za to tłumaczyć... A już chcą robić spalarnie śmieci na co szykuje się ogromny bunt mieszkańców miasta i gminy Andrychów. Apel do radnych z obozu Żaka. Opamiętajcie się!!!!!!! Tu są wasze domy dzieci rodziny... Burmistrz Żak wkrótce wyemigruje z Andrychowa a Wy nadal tu będziecie mieszkać!!!!!!

Skalpel, 16.09.2022 13:48

Nie zapominajmy o TW Grab.

zdzislaw, 16.09.2022 11:03

TW Zdzislaw działa wciąż.