Zapowiada się, że to będzie najbardziej medialny poseł PiS z regionu

, Polityka, Wiadomości, 24.10.2019 16:00, red

W czwartek odebrał zaświadczenie o wyborze na posła.

Zapowiada się, że to będzie najbardziej medialny poseł PiS z regionu

Filip Kaczyński z Wadowic został posłem już po raz drugi. Kilka lat temu już zasiadał na Wiejskiej – wówczas był to kilkutygodniowy epizod. Tym razem dostał się do Sejmu z odległego 12 miejsca na liście PiS. Dobre nazwisko, dosyć aktywna kampania wyborcza w powiecie wadowickim, co przy bierności wielu pozostałych konkurentów z listy PiS zaowocowało zdobyciem ponad 14 tys. głosów i wyborem na posła.

Wszystko wskazuje na to, że to będzie najbardziej medialny poseł z naszego regionu. Przynajmniej jeśli chodzi o posłów PiS. Jego profil facebookowy wręcz pęka w szwach. Był, tu i tam... zrobił to siamto-i-owamto. Codzienne na facebooku można zobaczyć nowe relacje z życia posła elekta, które kreują jego wizerunek.

Odnotujmy więc, że w czwartek (24.10) Filip Kaczyński odebrał zaświadczenie o wyborze, podobnie jak pozostali nowi posłowie. Teraz jeszcze tylko ślubowanie i posłowanie Filipa Kaczyńskiego można uznać za oficjalnie rozpoczęte.

Tak rozkładają się głosy oddane na Filipa Kaczyńskiego w okręgu nr 12.


foto: facebook.com/filip.kaczynski.5 i PKW

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

xpek, 26.10.2019 05:36

zaszczuli adamowicza i teraz nie chcw się do tego przyznać. A co do tematu to miejmy nadzieję że młody kaczyński rozliczy afery starego kaczora.

barte, 25.10.2019 17:14

panie zandrychowa - żonka która nie uroniła ani łezki na pogrzebie ,niebawem została eurodeputowanym wiadomo z jakiej organizacji wiadomo z jakiego powodu, córki urządzone w Stanach i Anglii...o kilkunastu mieszkaniach i działkach w Gdańsku nie ma co wspominać...tefałeny i inne GWna wyprały mózgi takim lemingom jak ty czyniąc z niego bohatera zaszczutego przez tvp ...bujaj się dalej

ChojnaZmiana , 25.10.2019 07:41

Mirek dzieciaku przecież już wszyscy wiedzą że jesteś ciemniakiem i chamem z niepełnym podstawowym a twoja wiedza historyczna jest na poziomie kartofla. Nie rozumiem twojego zamiłowania do publicznego błaźnienia się ? wynika to pewnie z tego twojego IQ - czyli 20% średniej krajowej (w Zimbabwe)

Mirek, 24.10.2019 22:09

chÓjna zmiana i barte - leczcie się, nie włączajcie neta, nie umiecie korzystać z tego narzędzia i jest groźne dla Was, wykorzystują Was w bezwzględny sposób Ci którzy wiedzą jak czyścić Wasze resztki szarych komórecek w Waszych wąskich pałeczkach ... Anyway - ciemnogród powinno się zamknąć w jakiejs enklawie (gdzieś koło Torunia), czyli tych poniżej 20% średniej IQ dla Polski, czyli podstawowy i twardy elektorat głosujący na PiS.

ChojnaZmiana , 24.10.2019 20:59

https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/91193/Siedzial-z-zabojca-Adamowicza-W-celi-ogladalismy-Polsat-i-TVN.html

zandrychowa, 24.10.2019 17:47

barte - ty pisiorze lepiej napisz czym szczucie w TVPIS skończyło się dla prezydenta Pawła Adamowicza

tomekx, 24.10.2019 17:24

Ty poniżej zdrowy jesteś czy coś ci odbiło?

barte, 24.10.2019 17:20

poza tym można odnieść wrażenie że nauczyciel piszącego strajkował całą karierę zawodową...cyt. " Jego profil facebookowy wręcz pęka w szwach. Był, tu i tam... zrobił to siamto-i-owamto."...kto pisze tak prymitywne teksty ???

barte, 24.10.2019 16:39

taaa...wredne lewactwo już planuje jak fake newsami zniszczyć życie pana Filipa i jego rodziny . Rodzina Szydło to za mało...nienawiść i kłamstwo - tym się żywią czerwone hieny...