Zamieszania wokół wyborów. Pytamy mieszkańców o zdanie

, Polityka, Wiadomości, 26.04.2020 14:20,
Zbieramy komentarze mieszkańców.
Zamieszania wokół wyborów. Pytamy mieszkańców o zdanie
Trwa zamieszanie wokół wyborów prezydenckich, które mają się odbyć 10 maja. PiS chce, aby wybory zostały przeprowadzone w sposób korespondencyjny. Problem w tym, że nie ma jeszcze żadnych przepisów w tej sprawie. Tymczasem Poczta Polska już teraz chce mieć dostęp do danych osobowych mieszkańców, aby im wysłać tzw. pakiety wyborcze. Burmistrzowie Kęt czy Andrychowa nie chcą się na to zgodzić.

Zobaczcie naszą sondę.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

KochamTuska, 26.04.2020 15:14

Dobrze wiecie że jak pani Małgosia opanuje język polski to nie macie szans.

kamieni.kupa, 26.04.2020 14:16

Kolejna pseudosonda z góry postawioną tezą, ale nie ma się co dziwić frustracji pana "niezależnego" redaktora, skoro jego kandydatka ma już 4% i żadnych, powtarzam, żadnych perspektyw na odbicie się od dna. Radzę pogodzić się elitom okrągłostołowym z faktem, że tych wyborów nie wygrają, nieważne, czy one odbędą się teraz, latem, jesienią czy za rok.