reklama
reklama

Wojewoda zamieścił zdjęcie z samochodu. "Nie róbcie tak!"

Polityka, Wiadomości, 17.06.2024 07:45, NEWSY CZYTELNIKÓW
Rozpraszacze przy kierowcy to nie jest dobry pomysł.
Wojewoda zamieścił zdjęcie z samochodu.
Wojewoda małopolski Krzysztof Klęczar z Kęt zamieścił kilka dni temu na swoim facebokowym profilu zdjęcie z samochodu. Widać na nim tablet z pobliżu kierowcy.

„Jak dobrze mieć asystentkę” - napisał Krzysztof Klęczar, co może sugerować, że kieruje samochodem i jednocześnie podgląda mecz.

Nie brak osób krytykujących takie zachowanie w w samochodzie.

„Małopolski wojewoda z PSL pokazał, rozpraszanie za kierownicą. Otóż nie róbcie tak!”

- komentuje portal o bezpieczeństwie na drodze brd24.pl

Wojewoda odpowiedział, że nie on jest kierowcą, bo siedzi na tylnym siedzeniu. Portal skomentował, że tak czy inaczej zachowanie nie jest właściwe z co namniej dwóch powodów:

1. Jaśniepańskie - asystentka trzyma politykowi tablet…
2. Trzyma tak, że i kierowcę rozprasza…

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

jgjorg, 17.06.2024 07:57

No Ok było jak było, wybory do europarlamentu się skończyły emocje opadły .Czekam na spełnienie obietnicy Panie Wojewodo - co z BDI , jak tam badania geologiczne i dalsze prace z wiązane z budową Pozdrawiam