reklama

Wielka inwestycja w szpitalu, umowa podpisana

, Polityka, MAGAZYN, Wiadomości, 13.06.2022 14:12,

Podpisano umowę na wykonanie nadbudowy pawilonu E wadowickiej lecznicy o aż dwie kondygnacje.

Wielka inwestycja w szpitalu, umowa podpisana

W poniedziałek (13.06) odbyło się podpisanie umowy w ramach projektu Przeciwdziałanie skutkom społecznym pandemii COVID-19 oraz poprawa bezpieczeństwa epidemiologicznego Szpitala im. św. Jana Pawła II w Wadowicach poprzez nadbudowę pawilonu „E" o dwie kondygnacje wraz z niezbędnym wyposażeniem.

Prace wykonywała będzie firma Warbud S.A. Inwestycja pochłonie niemal 32,5 mln złotych. Czy to będzie przełomowa inwestycja w Wadowicach?

Jak przekazuje Starosta Wadowicki Eugeniusz Kurdas, wadowicka lecznica obsługuje region z ponad 160 tysiącami potencjalnych pacjentów. Mieszkańcy muszą czuć się bezpiecznie i mieć dostęp do najlepszych usług medycznych.

- Dzięki tej inwestycji będziemy mogli realizować świadczenia, które do tej pory były niemożliwe do zrealizowania ze względu na bariery infrastrukturalne - mówi dyrektor szpitala w Wadowicach Barbara Bulanowska

Planowany termin zakończenia inwestycji to końcówka 2023 roku.

Zobaczcie nagranie

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy