reklama

Wadowiccy urzędnicy z nagrodami pieniężnymi. Po ile dostali?

, Polityka, Wiadomości, 06.10.2020 20:10, PG
Przegląd nagród dla urzędników.
Wadowiccy urzędnicy z nagrodami pieniężnymi. Po ile dostali?

Przedstawiamy dalszy ciąg przeglądu nagród jakie otrzymali urzędnicy w tym i zeszłym roku. Sprawdziliśmy już jak to wygląda w Andrychowie, Kętach i Wieprzu.

Teraz analizujemy urząd w Wadowicach, który liczy 150 pracowników. Jak przekazała nam zastępca burmistrza Marta Budzyńska, w 2019 roku przyznano pracownikom urzędu w sumie 250 tys. zł nagród.

Z kolei , osoby na stanowiskach kierowniczych, zarobiły dodatkowo w 2019 roku - ponad 81 tys. zł. Najwięcej dostała kierownik wydziału promocji Małgorzata Targosz – Storch – 7 tys. zł. M. Budzyńska, która jednocześnie pełni funkcję sekretarza gminy otrzymała 6 tys. zł. Skarbnik gminy Bożena Flasz, dyrektor kancelarii burmistrza Bartłomiej Tkacz, kierownik wydziału gospodarki gruntami Halina Kajdas i kierownik wydziału infrastruktury Anna Bernaś otrzymali po 5 tys. zł.

W 2020 osoby na stanowiskach kierowniczych otrzymały w sumie 13 700 zł a zwykli pracownicy w sumie (na chwilę obecną): 62 tys. zł.

Za co te nagrody?

Za pracę wykraczającą poza obowiązki wynikające z przydzielonego zakresu czynności, szczególne zaangażowanie w pracę, indywidualne wyniki pracy pracownika, ponadprzeciętną: rzetelność, dyspozycyjność, samodzielność, działania usprawniające na stanowisku pracy, podejmowanie działań polepszających organizację pracy w urzędzie.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy