reklama

W Sylwestra urzędy czynne krócej

, Polityka, Wiadomości, 30.12.2021 08:50,
Urzędowe sprawy można załatwiać tylko do południa.
W Sylwestra urzędy czynne krócej
Andrychów
w piątek 31 grudnia obsługa mieszkańców w Urzędzie Miejskim w Andrychowie prowadzona będzie do godz. 12.00. Kasa Urzędu w tym dniu czynna będzie do godz. 10.00.

Wadowice
W ostatni dzień roku Urząd Miejski w Andrychowie czynny będzie do godziny 12:00, a Kasa w Urzędzie będzie nieczynna z powodu zamknięcia banku obsługującego Urząd Miejski.

Urząd Stanu Cywilnego w Wadowicach w dniu 31.12.2021 r. załatwia sprawy związane z bieżącą rejestracją urodzeń i zgonów od godziny 7:00 do godziny 12:00. Brak możliwości płatności gotówkowej w przypadku chęci pobrania dodatkowych odpisów.

Starostwo Powiatowe w Wadowicach
31 grudnia kasa Starostwa Powiatowego w Wadowicach będzie czynna do godz. 10.00. Obsługa stron w Wydziale Komunikacji i Transportu oraz Referacie Zamiejscowym Wydziału w Andrychowie będzie realizowana do godz. 12:00, a w Referacie Zamiejscowym w Kalwarii Zebrzydowskiej – do godz. 12:30. Obsługa stron w pozostałych komórkach organizacyjnych Starostwa będzie realizowana do godz. 12:00.

Kęty
Kęcki magistrat czynny będzie w Sylwestra do godz. 12:30.

Kasa Urzędu Gminy Kęty będzie czynna do godziny 11:30. Należności na rzecz gminy będzie można wpłacać za pośrednictwem tradycyjnej i internetowej bankowości oraz w placówkach pocztowych.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy