W sieci krąży petycja w sprawie odwołania przewodniczącego Rady Miejskiej w Kętach

, Polityka, Wiadomości, 06.02.2020 14:45, PG
Czy zasłużył, by spaść ze stołka?
W sieci krąży petycja w sprawie odwołania przewodniczącego Rady Miejskiej w Kętach

Kilka dni temu pisaliśmy o skandalicznym zachowaniu przewodniczącego Rady Miejskiej w Kętach Marka Nycza. Podczas sesji Rady, przewodniczący nie dopuścił do głosu jednego z mieszkańców i potargał jego pismo. Nie przebierał także w słowach.


Zobacz: Skandaliczne zachowanie przewodniczącego Rady Miejskiej. Prostackie odzywki, potargane pismo...

- A co mnie to obchodzi. Niech pan się sam zorientuje do kogo pan może pisać – mówi przewodniczący do mieszkańca.

- Ja jestem jednym z mieszkańców. Powinien mi pan doradzić. Jest pan przewodniczącym wszystkim mieszkańców - odpowiedział mieszkaniec.

- Może mam panu jeszcze jakąś premię dać czy coś? Niech się pan zastanowi, albo zmieni leki! - mówił M. Nycz. - Nie udzielę pan głosu na sesji. Dopiero na sesji, gdzie jest raport o stanie gminy. Dopiero wtedy pan może zabrać głos. To są przepisy ustalone przez PiS! - kontynuował przewodniczący.

Mieszkańcom bardzo nie spodobało się zachowanie M. Nycza. Po naszej publikacji w internecie zawrzało.

Przewodniczący, zmuszony sytuacją, wydał oświadczenie i przeprosiny.Niektórzy jednak zaczęli żądać odwołania M. Nycza z funkcji przewodniczącego Rady Miejskiej w Kętach, który w wielu miejscach dał się już poznać z podobnego aroganckiego zachowania. W sieci krąży już w tej sprawie petycja. Wzbudza ona sprzeczne reakcje. Jednym zrobiło się żal M. Nycza i twierdzą, że odkupił już swoje winy. Inni kategorycznie chcą zrzucenia go ze stołka. Petycję podpisało, póki co, tylko kilkanaście osób, ale ruszyła też zbiórka po domach.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekx, 07.02.2020 17:24

Nycz to człowiek anty-pis ale niestety swoim zachowaniem wpisał się ogólnie w chamstwo i pogardę która często jest udziałem pisowców

barte, 06.02.2020 20:27

Już nic bardziej żałosnego dzisiaj nie przeczytam-wystarczy mi komentarz kubienia z dołu. PiS = PRL bis

keczanin1, 06.02.2020 19:38

to nie ta opcja polityczna ale pod względem prostactwa i arogancji nycz dorównuje pisowcom

",,**,,", 06.02.2020 17:25

Krzysztof Kubień...bardzo dobry komentarz. Dodam ze ten człowiek z Kęt Marek Nycz nie ukrywajmy tego doprowadzil do ruiny radio Andrychow i Nowiny Andrychowskie, ktore przynoszą ogromne straty finansowe!!! Pora tego Pana usunac z ziemi Andrychowskiej...jak prowadzi audycje to ludzie zasypiaja!!!!!!!!!!

Bryndza, 06.02.2020 16:47

Jest kilka nagrań w sieci z jego zachowaniem. Ludzie sobie wysyłają jak ten człowiek odnosi się do ludzi .