reklama

W Kętach ogłosili wybory i szukają kandydatów

, Polityka, Wiadomości, 11.01.2023 13:40,
Wszyscy chętni, którzy mają coś do powiedzenia i chcą decydować, mogą zgłaszać swoje kandydatury.
W Kętach ogłosili wybory i szukają kandydatów

Burmistrz Gminy Kęty zarządził wybory do wszystkich trzech Rad Dzielnicy miasta. W ostatnich latach - podczas zebrań - nie udawało się wybrać władz dzielnic, ponieważ na zebrania przychodziło zbyt mało osób. Teraz samorządowcy zdecydowali, że głosowanie odbędzie się w tradycyjny sposób - w lokalach wyborczych.

Głosowanie w wyborach do Rady Dzielnicy Nowe Miasto, Rady Dzielnicy Podlesie i Rady Dzielnicy Stare Miasto odbędzie się w niedzielę 26 lutego 2023 r. w godzinach od 7.00 do 17.00.

Mieszkańcy pełnoletni na dzień głosowania, którzy stale zamieszkują na obszarze danej Dzielnicy i posiadają prawa wyborcze będą mogli wybrać 15 członków Rady Dzielnicy spośród zgłoszonych kandydatów.

Miejska Komisja Wyborcza w Kętach zachęca mieszkańców Kęt do zgłaszania kandydatów do Rad Dzielnicy i do udziału w głosowaniu.

Na razie trwa nabór kandydatów. Formularze niezbędne do zgłaszania kandydatów, zasady zgłaszania i pozostałe informacje dotyczące wyborów do Rad Dzielnic są dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Kęty w dziale WYBORY zakładka: Wybory do Rad Dzielnic - pod adresem: https://bip.malopolska.pl/ugkety,m,418411,wybory-do-rad-dzielnic.html

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy