W Andrychowie uczcili 79. rocznicę wybuchu II wojny światowej [FOTO]

, Polityka, Wiadomości, 01.09.2018 11:30, WB
W Andrychowie uczcili 79. rocznicę wybuchu II wojny światowej [FOTO]
W tym roku obchodzimy 79. rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz napaści Niemiec na Polskę. Uroczystości odbywają się we wszystkich polskich miastach. O 9:00 rano w Andrychowie przed tablicą upamiętniającą poległych w walkach o wolną i niepodległą Polskę zebrali się przedstawiciele ze wszystkich opcji politycznych oraz liczne delegacje z terenu całej gminy i powiatu.


Zobaczcie galerię zdjęćCzłonkowie stowarzyszenia "Teraz Andrychów" złożyli także wiązanki kwiatów przed Pomnikiem Grunwaldzkim oraz na cmentarzu na grobie poległych w czasie wojny i przed pamiątkową tablicą.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 01.09.2018 20:56

Psikuta .......... dzisiaj też będziesz wklejał coś ze Sputnik Polska albo Russia Today ??? ..... Czy wystarczy tylko wrzutka z Wybiórczej dla "baranów z zielonej wyspy" a raczej rudej.

wolfgang, 01.09.2018 20:34

Ten, znaleziony w Sieci wpis, proszę Państwa, niech wystarczy za komentarz o tej kieckowej ober-kanalii: "Jozef Sawicki Moralne dno zżera kler katolicki. Ten alkoholik w komży karierę zaczął w wywiadzie wojskowym i nie bał się szpiegować nawet papieża. Potem, dzięki wojsku, jako kapelan awansował na generała dywizji, a po przejściu na wojskową,wysoką emeryturę objął równie intratne stanowisko metropolity w gdańsku. Tam wsławił się marnowaniem diecezjalnych finansów na prywatny pałacyk w którym odbywa pijackie orgie. Ten arcy łotr ośmiela się pouczać naród i chwalić pisowskiego bulteriera. Za jakie grzechy Panie Boże nas pokarałeś."  Teraz drodzy parafianie, Duda odpierdoli wam kazanie!

`, 01.09.2018 12:52

Tak, tak Psikuta widać jak znowu próbujesz dzielić Polaków na waszych i "pisiorów" :-0 .... a próby pojednania z waszym środowiskiem nazywasz "farmazonami" BRAWO !!!

abcabc, 01.09.2018 12:07

w Andrychowie po raz kolejny godne obchody. nie tak jak wczoraj duda prawił farmazony o pojednaniu z ambony kościelnej podczas gdy to jego partia od kilku lat dzieli Polaków