Sporo zakażeń. Burmistrz podjął decyzje

, Polityka, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 29.05.2020 14:30, red
Dane są dla naszej Gminy bardzo niepokojące - przyznaje burmistrz.
Sporo zakażeń. Burmistrz podjął decyzje

Do tej pory w gminie Kęty stwierdzono 27 przypadków koronawirusa, co oznacza, że pod tym względem gmina ta jest liderem w powiecie oświęcimskim.

Dlatego burmistrz Krzysztof Klęczar zamieścił specjalny komunikat z apelem do mieszkańców:

"1. Zgodnie z rekomendacją, jaką otrzymaliśmy z Krakowa Dzienny Dom Senior Wigor, Klub Integracji Społecznej oraz Świetlica Środowiskowa do odwołania nie wznawiają swojej działalności.

2. Mając na uwadze sytuację epidemiologiczną, decyzją burmistrza gminne place zabaw na terenie Gminy Kęty pozostaną zamknięte do odwołania.

3, W trosce o bezpieczeństwo uczestników organizacjom społecznym, w tym klubom seniora, nie rekomendujemy wznowienia działalności.

4. Apeluję, by mimo optymistycznych wytycznych krajowych zachować czujność i ostrożność w kontaktach międzyludzkich. Dane (patrz:tabela) są dla naszej Gminy bardzo niepokojące. Mamy na naszym terenie kilka ognisk choroby. Weźcie to, proszę pod uwagę"

- apeluje burmistrz Kęt.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ulubieniec, 30.05.2020 06:32

Może jakiś kęcki kaowiec zorganizuje Hot 16 Challenge 2 ku pokrzepieniu serc mieszkańców Kęt.