Sądowy finał szarpaniny w magistracie

, Polityka, Wiadomości, 12.06.2019 10:50, red
Odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej ówczesnej wiceburmistrz.
Sądowy finał szarpaniny w magistracie
Wadowicka prokuratura skierowała do sądu rejonowego akt oskarżenia przeciw Elżbiecie Ł. z Wadowic. To finał incydentu w wadowickim magistracie jesienią w zeszłego roku.

28 października ubiegłego roku, w czasie kampanii wyborczej, Elżbieta Ł. znana w Wadowicach blogerka, słynąca z niekonwencjonalnych (delikatnie rzecz ujmując) metod egzekwowania swoich racji, weszła do Urzędu Miasta w Wadowicach, miała wtargnąć do biura ówczesnej wiceburmistrz Ewy Całus. Nastąpiła tam wymiana zdań i szarpanina. Kobieta miała m.in. uderzyć w twarz wiceburmistrz Wadowic.

Sprawą zajmowała się prokuratura, który skierowała do Sądu Rejonowego akt oskarżenia.

Kobieta oskarżona została o naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego, za co grozi do 3 lat więzienia i naruszenia miru domowego, co z kolei zagrożone jest karą do roku pozbawienia wolności.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy