reklama
reklama

Ruszyła kampania wyborcza i... niszczenie banerów

Polityka, Wiadomości, 11.08.2023 11:40,
Kto za tym stoi?
Ruszyła kampania wyborcza i... niszczenie banerów
15 października odbędą się wybory parlamentarne, podczas których Polacy wybiorą 460 posłów i 100 senatorów.

Według powtarzających się od wielu miesięcy sondaży wyborczych, zaplanowane na jesień wybory parlamentarne Prawo i Sprawiedliwość co prawda wygra, jednak nie będzie miało większości i może mieć problem ze stworzeniem nowego rządu.

Jak będzie - zobaczymy. Kampania wyborcza powoli się rozkręca. Już wiadomo, że rządząca partia aby podkręcić przedwyborcze emocje i zwiększyć możliwość finansowania swojego przekazu, do wyborów "dorzuci" jeszcze referendum, które ma się odbyć w tym samym dniu - 15 października.

Tymczasem na ulicach już niszczone są banery. Na zdjęciu - baner posła Marka Sowy z Platformy Obywatelskiej przy ulicy Przemysłowej w Andrychowie.

foto: WB
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

z Kęt, 11.08.2023 12:26

Ciekawe zdjęcie, ale ten baner nie jest związany z tegorocznymi wyborami.