reklama
reklama

Rolnicy protestują. Możliwe utrudnienia na drogach

Polityka, Na sygnale, Wiadomości, 21.10.2020 08:11, red
Dziś ciąg dalszy protestów rolników.
Rolnicy protestują. Możliwe utrudnienia na drogach
O 8:00 rano rolnicy zgrupowali się na stacji w Bulowicach przy drodze krajowej nr 52. Mieli ustalić co dalej, a plan był taki że przyjadą bardzo powoli w kierunku Oświęcimia. Możliwe są utrudnienia na drogach.

Lider ruchu "Agrounia" Michał Kołodziejczak zapowiedział, że w środę (21.10) rano w całej Polsce rolnicy zablokują drogi w 200 miejscach.

Rolnicy domagają się, aby rząd wycofał się z tzw. "Piątki dla zwierząt Kaczyńskiego".

To już kolejna tura protestów rolników w tej sprawie. O powody protestów pytaliśmy jednego z rolników z gminy Wieprz. Więcej na ten temat: Rolnik z Wieprza wyjaśnia dlaczego protestuje przeciwko "Piątce" Kaczyńskiego [FOTO]

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Jacek., 21.10.2020 23:57

Dobrze robicie że protestujecie. Niech se Jaśnie Wielmożny Jarosław porządzi kotem a nie ubojem. Nie zna się na rolnictwie a będzie przepisy tworzył. Protestujcie do skutku .

oshin22, 21.10.2020 09:46

Ja nigdy nie zrozumiem dlaczego "Bogu ducha winni kierowcy" maja stać w korkach bo rolnicy się nie dogadują z rządem/prezesem/ministrem innymi. Jedźcie sobie do W-wy i zablokujcie tam wjazd wyjazd z Sejmu URM Nowogrodzką itd... POZWÓLCIE LUDZIOM PRACOWAĆ !

lojzek, 21.10.2020 09:18

Największy Pisior jest na plebani u Macieja!

cath, 21.10.2020 08:56

Może tak KRUS urealnić choćby do poziomu najniższego ZUS-u.