reklama

Rewolucja w liceum? Kandydatem na dyrektora jest....

, Polityka, Wiadomości, 14.06.2019 15:40,
Niespodzianka.
Rewolucja w liceum? Kandydatem na dyrektora jest....
W piątek (14.06) obradowała komisja do spraw wyborów nowych dyrektorów szkół w placówkach podlegających pod Starostwo Powiatowe w Wadowicach.

Komisja przesłuchała kandydatów i głosowała na kandydaturami.

Zanosi się na niespodziankę w Liceum Ogólnokształcącym w Andrychowie, gdzie dwie osoby przystąpiły do konkursu na dyrektora: dotychczasowy wieloletni dyrektor Paweł Mrzygłód oraz nauczycielka języka polskiego Katarzyna Przebinda-Niemczyk. Komisja rekomendowała jako kandydata na dyrektora LO Katarzynę Przebindę-Niemczyk.

Natomiast w konkursie na dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kalwarii Zebrzydowskiej rekomendowano dotychczasową dyrektor tej placówki Małgorzatę Pasternak.

Ostateczna decyzja o wyborze nowego dyrektora i powierzeniu stanowiska na kolejną kadencję należy do Zarządu Powiatu. Nowy dyrektor zacznie pracę od 1 września 2019 roku.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

abcabca, 17.06.2019 18:04

ciekawe czy ta nowa dyrektor wie o co chodzi w tym wszystkim???? żeby się nie zdziwiła jak jej kontrkandydat razem z chorągiewką wyląduje w powiecie i będzie jeszcze wyżej niż ona. Niemożliwe? to czekajmy co się stanie......... co potwierdzi się.........

abcabca, 17.06.2019 18:01

Wam się tylko zdaje że „chorągiewka” przegrała przy tym konkursie. Szykuje się na wielki powrót do powiatu. Byle z kim. Byle był :) Jak na chorągiewkę pasuje. Wyroluje najpierw starostę potem cały PiS :) Tylko myślcie dalej niż 3 dni do przodu :) Tak zrobił już w Andrychowie lata temu z innymi ludźmi dlatego nawet Pan Żak go nie chce, ale PiS łapie co popadnie i wpada w jakie sidła popadnie :) w ich przypadku głupota i naiwność kroczy przed upadkiem :)

joannabiedronka1988, 15.06.2019 14:16

nieo cieszc zobaczymy jak ta zmiana wyjdzie dla samej nowej dyrektor .Czas pokaże czy koleżanki i koledzy tak naprawdę nimi są,czy będą dalej ją wspierać,bo po ostatnich akcjach trudno mi w to uwierzyć.

gregory, 14.06.2019 21:25

Jak ktoś opiera się na ludziach typu chorągiewka to kiepsko jakby się nie nazywali. Zalkolandia też niech nie pije szampana przez weekend, no przynajmniej z tego powodu:) Ale to na marginesie. Nowej dyrektor liceum powodzenia. Przed nią dużo pracy żeby wszystko ogarnąć i jeszcze nie dać się oczekiwaniom kolegów i koleżanek z których pewno każdy/każda ma teraz tysiąc złotych rad:) Jak będzie Pani takim dyrektorem jak nauczycielem uda się.

glowa, 14.06.2019 21:17

Spokojnie, nikt pisiorów nie ograł. Ani starosty ani wicestarosty, która jest przecież z Andrychowa (no prawie). Skoro Mrzygłod nie wygrał, to znaczy, że tak miało być. Proste. Tyle w temacie. A pan Tomasz to pewnie dowie się o konkursie grubo po weekendzie, jak dojdzie do siebie i Mirek albo Romek mu wszystko wytłumaczy:)

marcinmad, 14.06.2019 20:54

nowej dyrektor liceum powodzenia! chociaż nie szarżowałbym z rewolucją obyczajową i światopoglądową jak to marzy się tzw. zakolandii :)

marcinmad, 14.06.2019 20:52

bo na znajomości z "Chorągiewką" dobrze wychodzi wychodzi tylko on sam skacząc z kwiatka na kwiatek byle bliżej nektaru :). Przekonali się o tym koledzy Donalda, przekonają ci od Jarosława pewno jak ich wykiwa ale to ich problem :)

rokos, 14.06.2019 20:35

Mirek "Chorągiewka" pomógł dyr lo że aż boli........

ludwik, 14.06.2019 18:58

jeszcze zupełnie "pogonić" pisiaków w gminie i powiecie, oddać na inną parafię obu proboszczów i będzie git!!!!!!!!!

ludwik, 14.06.2019 18:57

brawo! dla nauczycieli i Pana Tomasza bo z tego co mówią ludzie bardzo pomógł w tzw. "pogonieniu" "pisowca" i "klerykała". Wreszcie jest szansa żeby nasze liceum będzie normalne otwarte światopoglądowo i obyczajowo.O to chodziło!! Brawo - ograliście pisiaków!!!

uczona, 14.06.2019 16:55

Gratulacje!!