Renata Gondko nowym dyrektorem szkoły w Rzykach

, Polityka, Wiadomości, 21.03.2019 15:45, PG
Dotychczasowy dyrektor odchodzi na emeryturę.
Renata Gondko nowym dyrektorem szkoły w Rzykach

Jak już pisaliśmy w tym tygodniu zapadły decyzje w sprawie konkursów na stanowiska dyrektorów pięciu szkół i przedszkoli w gminie Andrychów. Konkursy ogłoszone zostały w lutym.

W środę (21.03.) wybrano czterech dyrektorów. Dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie pozostanie Dorota Zawada, dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 5 została dotychczasowa wicedyrektor Wioletta Kadamus. dyrektorem Przedszkola nr 4 została Aneta Stawowczyk, a dyrektorem Zespołu Szkół Samorządowych w Inwałdzie pozostanie Michał Kołodziejczyk.

Z kolei w czwartek (21.03.) zapadła decyzja, że nowym dyrektorem Zespołu Szkół Samorządowych w Rzykach zostanie Renata Gondko, która pracuje w tej szkole jako nauczyciel matematyki i fizyki. Dotychczasowy dyrektor Andrzej Janus przechodzi na emeryturę. Było dwóch kandydatów na to stanowisko.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

abcabc, 21.03.2019 16:46

powodzenia wszystkim nowym dyrektorom!pracy jest dużo zwłaszcza biorąc pod uwagę zamieszanie wywołane pisowskimi destrukcyjnymi reformami