reklama

Rafał Trzaskowski jeździ po Małopolsce. Odwiedził Oświęcim

, Polityka, Wiadomości, 21.05.2021 11:00, PG

Po co prezydent Warszawy przyjechał do Oświęcimia?

Rafał Trzaskowski jeździ po Małopolsce. Odwiedził Oświęcim

W piątek (21.05.) prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski na zaproszenie prezydenta Janusza Chwieruta odwiedził Oświęcim.

Celem wizyty była konferencja prasowa na temat wydarzenia, które ma odbyć się pod koniec sierpnia br. w Olsztynie Campus Polska Przyszłości, dotyczącego problemów młodych ludzi. - To przestrzeń dialogu i spotkań stworzona dla aktywnych, młodych ludzi chcących mieć wpływ na przyszłość swojego kraju.- czytamy na stronie wydarzenia.

Polityk poruszył też temat wirusa. Zdaniem R. Trzaskowskiego, który powtarza za amerykańskim naukowcami ofiar epidemii w Polsce było dwukrotnie więcej, niż podaje to rząd. Trzaskowski mówił też o dramatycznej sytuacji w onkologii.

Następnie Trzaskowski pojechał na spotkanie z młodymi przedsiębiorcami do Chrzanowa.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ƅarte, 22.05.2021 20:47

Taka prawda że oceniasz swoje urojenia, debata się odbyła tylko jeden z kandydatów na nią nie przyszedł (wiadomo dlaczego) a agresję to masz chyba we łbie, o reszcie napisałem poniżej.

rumcajs, 22.05.2021 20:20

Oceniam fakt że nie było debaty przed 2 turą oraz agresją z obu stron i brak merytorycznej dyskusji. Nawet Wałęsa z Kwaśniewskim debatował. Taka prawda.

ƅarte, 22.05.2021 17:03

Siedzisz w piwnicy i G.... wiesz, TVP (jak zawsze i zgodnie z prawem) zorganizowała debatę prezydencką tym razem w miejscowości Końskie na którą nie przyszedł wiadomo kto i wiadomo dlaczego. Brak słów dla takiego braku wiedzy. https://www.salon24.pl/newsroom/1058616,trzaskowski-zapytany-o-scieki-z-czajki-po-to-sa-wybory-aby-nie-bylo-takich-pytan

rumcajs, 22.05.2021 14:57

Pierwszy raz w historii demokratycznych wyborów prezydenckich w Polsce nie doszło do debaty przed 2 turą. Pozostał niesmak przez wzajemne opluwanie i szczucie przeciwnika swoimi tubami propagandowymi (TVN versus TVP). Brak słów do takiego szamba politycznego.

VADER, 21.05.2021 13:14

Co ta NIEMOTA tu robi niech wypieprza do stolicy i zajmie się prawdziwą i przynosząca efekty robotą, który z prezydentów dużego miasta odstawia taki cyrk, dziwię się Warszawiakom że go na toczkach jeszcze nie wywieźli. Wstyd mi i serce się kraje jako Polakowi że taki nierób "gospodarzy" w naszej stolicy.

Jan_Korba, 21.05.2021 10:34

Hmm, po co przyjechał? Przecież nie pękła w Oświęcimiu żadna rura z nieczystościami. Może chciał coś naprawić przy pomocy taśmy klejącej albo otworzyć hotel dla kochających inaczej. Mam dość politycznych nierobów, z każdej strony, wożących tyłek po kraju i opowiadających głodne kawałki.