reklama

Radna z Andrychowa chce do Sejmu. Zmiana na liście Koalicji Obywatelskiej

Polityka, Wiadomości, 03.09.2019 09:10, red
Radna z Andrychowa chce do Sejmu. Zmiana na liście Koalicji Obywatelskiej

Już trzy komitety wyborcze zarejestrowały kandydatów do parlamentu w okręgu chrzanowskim (powiaty chrzanowski, oświęcimski, wadowicki, suski i myślenicki).

Na liście Koalicji Obywatelskiej niespodzianka – pierwotnie z szóstego miejsca miała kandydować Patrycja Kołodziejczyk ze stowarzyszenia „Otwórzmy drzwi na świat” z Andrychowa. Ale niespodziewanie nie kandyduje. Ne ma jej na liście zarejestrowanych już kandydatów w Państwowej Komisji Wyborczej.

Jej miejsce zajęła radna miejska z Andrychowa Ewa Wątroba.

Ewa Wątroba jest radną miejską drugą kadencję. Mandat uzyskała kandydując z komitetu wyborczego burmistrza Andrychowa Tomasza Żaka.

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej


Kandydaci PiS


Kandydaci PSL


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

",,**,,", 03.09.2019 19:19

Pati Kolodziejczyk? Dajcie ludzie spokoj z tymi kandydatami z naszego okregu,nie wolno głosować na nikogo z koalicji obywatelskiej czyli z platformy i z psl-u. Psl i kukiz sie wypalili,a schetyna to ma siano w głowie. Zero programu zero pojecia o finansach,sprzedali Polskę!!!!

ulubieniec, 03.09.2019 13:37

Może redaktor tego poczytnego portalu przybliży czytelnikom sprawy finansowe związane z wyborami . Gdyby nie miał pomysłów ,podzielę się ;-) - ile kosztuje miejsce na liście ? - ile procent z późniejszego uposażenia ,wybrana osoba musi oddać partii ? - czy nadal parlamentarzyście w związku z zakończeniem kadencji przysługuje odprawa parlamentarna w wysokości 3 uposażeń, oczywiście jeżeli nie został wybrany na kolejną ? - idąc na wybory spełniamy obowiązek obywatelski , a czym kierują się kandydaci ? - czy ordynacja wyborcza do obu parlamentów jest zgodna z konstytucją , mam na myśli art. 96 pkt.2 ? I pytanie do redaktora . Czy w tych wyborach startują tylko 3 komitety ?