reklama

Pytania do radnego Krzysztofa Kubienia. "Nie obraziłem nikogo"

, Polityka, Wiadomości, 18.10.2021 20:20, DK / WB
Radny z Andrychowa odpowiada na zarzuty.
Pytania do radnego Krzysztofa Kubienia.

Krzysztof Kubień - radny Rady Miejskiej w Andrychowie, jest ostatnio na świeczniku. Nie dość, że przeklął na koniec transmisji ostatniej sesji Rady Miejskiej, to jeszcze mieszkańcy ironizują, że przez to iż pracuje w szkole podstawowej nr 5, budynek wciąż nie został wyremontowany.

W poniedziałek (18.10) przeprowadziliśmy rozmowę z radnym Rady Miejskiej w Andrychowie i nauczycielem w szkole podstawowej nr 5 w Andrychowie panem Krzysztofem Kubieniem.

Rozmowa dotyczyła ostatniego „wyskoku” radnego pod koniec transmisji sesji Rady Miejskiej, która odbyła się w trybie zdalnym, doszło do przepychanek słownych między przewodniczącym a Krzysztofem Kubieniem właśnie. Tuż po zakończeniu transmisji radni usłyszeli "Te skur*****y...”

Pytaliśmy również o niepowstałe rondo przy ul. Krakowskiej i Biała droga w Andrychowie oraz o pokłosie sporu między radnym a burmistrzem, czyli niewyremontowaną w dalszym ciągu szkołę podstawową nr 5.

Zobaczcie naszą rozmowęZobacz także: Trzy pytania do burmistrza Andrychowa


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

beskidmaly, 19.10.2021 12:00

Ja odpisalem wiktoriano a nie prowadzacemu wywiad, a czy wiktoriano to facet tego juz nie widac.

Zakolog, 19.10.2021 09:15

@beskidmaly - Nie trzeba być antropologiem, aby widzieć dwóch heteroseksualnych mężczyzn rasy kaukaskiej, ale nie przesądzam – próbuj może, akurat masz jakieś szanse ?

beskidmaly, 19.10.2021 08:22

Daj mu buzi za jego "tfu" wspaniałe zachowanie.

wiktoriano, 19.10.2021 08:10

Bardzo dobrze Panie Kubień, mało jest takich radnych, którzy nie boją mówić się prawdy. Choć ten PiS...