reklama

PSL z Kukizem zaprezentowali na rynku kandydatów. Było nerwowo!

, Polityka, Wiadomości, 04.09.2019 17:10, DK / red
Nerwowa inauguracja kampanii wyborczej Koalicji Polskiej, czyli PSL i ruchu Kukiz'15.
PSL z Kukizem zaprezentowali na rynku kandydatów. Było nerwowo!

Podczas spotkania zorganizowanego w środowe (4.09) popołudnie na wadowickim Rynku zaprezentowano kandydatów PSL i Kukiz'15, którzy w ramach Koalicji Polskiej startują w wyborach do Sejmu z jednej listy. Gościem spotkania był Paweł Kukiz.

Momentami podczas spotkania było nerwowo. Na spotkanie przyszły także osoby, który straciły zaufanie do Pawła Kukiza, po tym jak połączył siły z partią "systemową", jaką jest PSL. Wydaje się, że oni na pewno na Koalicję Polską nie zagłosują.

Padały niewygodne pytania. Posła Józefa Brynkusa pewien mieszkaniec pytał, dlaczego zmienił polityczne barwy. Poseł odpowiadał, że startuje z połączonej listy z PSL, bo tylko ta partia zapewnia realizację postulatów ruchu Kukiz'15.

Sam Paweł Kukiz odpowiadał, że jednym z powodów połączenia sił z PSL jest to, że PiS dąży do "wycięcia" mniejszych partii i ruchów, dlatego partia rządząca celowo zbyt późno wyznaczyła termin wyborów, co w praktyce oznaczało, że takie ruchy jak Kukiz'15 nie byłyby w stanie szybko zebrać podpisów wymaganych do rejestracji kandydatów.

Zobaczcie jak to wyglądało.A poniżej kandydaci Koalicji Polskiej w wyborach 13 października.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ulubieniec, 09.09.2019 09:33

To co zrobił poseł P.Kukiz, nie da się w ramach konwenansów, określić .

Angel, 05.09.2019 01:18

PSL- partia przylepa, nie mająca nic do zaoferowania poza uzależnianiem rolników od dotacji. Przypominam, że byli oni w koalicji z folksdojczami z PO, a wcześniej z komunistami z SLD. Zdecydowanie nie jest to pro-polska opcja.

Bryndza, 04.09.2019 23:37

Byłam na filmie polityka . W połowie filmu ludzie wychodzili. Tego się nie da oglądać. Żałuję że wydałam tyle kasy. Po tym filmie jak zobaczycie jak poparcie pisowi wzrośnie, to jest straszne tak się naśmiewać z ludzi . Ale może nie dorosłam do tego żeby to rozumieć po 50 latach życia.

aleocochodzi, 04.09.2019 21:50

Nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy. Oficerowie prowadzący PSL nie zapomnieli jak się robi wynik dwudziestokilkuprocentowy. Antysystem lansowany bez przerwy w mediach jakim był Kukiz 15 od razu był podejrzany. Prawdziwy antysystem, prawdziwi propolscy patrioci są zwalczani poprzez całkowite zamilczenie w mediach. Totalna cenzura która dotyka KONFEDERACJĘ ze wzgledu na tematy jakie porusza jest potwierdzeniem słów Morawieckiego że jesteśmy kolonią. KONFEDERACJA mówi: najpierw Polska. Nie USA, Izrael, Niemcy czy Rosja. Najpierw Polska!

xpek, 04.09.2019 20:51

kopali psl przez lata nic nie zrobili a teraz na ich grzbiecie próbują znowu wejść do sejmu.brynki kiedu wreszcie zrozumiesz że zostałeś posłem przez przypadek a wyborcy ocenili cię w wyborach na wójta wieprza czy burmistrza wadowic