reklama

Przyjeżdżają Korwin-Mikke i inni liderzy Konfederacji

, Polityka, Wiadomości, 02.08.2021 13:30, red
Spotkanie zaplanowano w środę na wadowickim Rynku.
Przyjeżdżają Korwin-Mikke i inni liderzy Konfederacji
W te wakacje politycy nie próżnują. Po kraju jeżdżą politycy PiS, bo partii rządzącej zaczęło spadać poparcie. Jeżdżą politycy PO, powrót Donalda Tuska wyraźnie dodał im ostatnio wiatru w żagle.

Do akcji w naszym regionie wkracza także "Konfederacja".

W środę (4.08) mocna reprezentacja tej partii przyjedzie do Wadowic. Około godziny 10.30 zaplanowano spotkanie z mieszkańcami w ramach akcji "Wakacje z Konfederacją". Organizatorzy wadowickiego spotkania informują, że obecni będą liderzy "Konfederacji": Krzysztof Bosak, Robert Winnicki, Janusz Korwin-Mikke, Dobromir Sośnierz, Michał Urbaniak. Działacze będą w Wadowicach przejazdem w drodze z Krakowa do Żywca.

Spotkanie odbędzie się na Rynku w Wadowicach. Działacze będą rozdawać broszury "Polska na Nowo"- program Konfederacji dla Polski po lockdownie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

VADER, 04.08.2021 23:43

Wjechały WIEPRZE na rynek w Wadowicach a za nimi trzoda różna z okolic, WSTYD !!!

Radio.Ma.Ryja, 02.08.2021 16:49

Pieprzona ruska onuca. Kacap Putina.

mirek_drukarz, 02.08.2021 14:16

Niesamowite jak ten sowiecki agent podbija dalej serca młodych. Zapytajcie go na spotkaniu jak tam jego plany sprzed roku zawarcia paktu z Rosją.