reklama

Przedwyborcze starcie kandydatów

, Polityka, Wiadomości, 18.09.2019 09:55, INFORMACJA PRASOWA
Przedwyborcze starcie kandydatów
4 okręgi wyborcze i 4 otwarte debaty - Radio Kraków i TVP 3 Kraków zapraszają na debaty z udziałem małopolskich kandydatów do Sejmu RP.


W Sejmie IX kadencji, który wybierzemy 13 października, zasiądzie w sumie 460 posłów, w tym 41 reprezentować będzie małopolskich wyborców.

Pierwsza debata odbędzie się już w czwartek 19 września w Oświęcimiu (Muzeum Zamek, ul. Zamkowa 1).
W okręgu nr 12, obejmującym powiaty chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, suski i wadowicki wybranych zostanie 8 posłów, a w debacie Radia Kraków i TVP Kraków udział wezmą:

Rafał Bochenek - KW Prawo i Sprawiedliwość
Józef Brynkus - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
Dorota Niedziela - KKW Koalicja Obywatelska
Ryszard Śmiałek - KW Sojusz Lewicy Demokratycznej
Bartosz Wilczyński - KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Debatę poprowadzą Jacek Bańka (Radio Kraków) i Sławomir Mokrzycki (TVP Kraków). W pierwszej części uczestnicy odpowiedzą na pytania mieszkańców regionu, a w drugiej na pytania redakcji. Z kolei trzecia runda, to runda pytań wzajemnych (z możliwością ad vocem).

Transmisja na antenach Radia Kraków i TVP3

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy