reklama

Prezydent podpisał ustawę. Najbliższa niedziela będzie handlowa

, Polityka, Wiadomości, 04.12.2020 09:15, PG
I dwie kolejne również.
Prezydent podpisał ustawę. Najbliższa niedziela będzie handlowa

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę, która zezwoli na handel w najbliższą niedzielę, czyli 6 grudnia. W grudniu zakupy zrobimy też w dwie inne niedziele: 13 i 20 grudnia.

Takie rozwiązanie ma zmniejszyć liczbę osób robiących zakup w okresie przedświątecznym a sklepy powinny nadrobić straty, które zanotowały w ostatnich tygodniach.

Rozwiązanie to znalazło się w nowelizacji ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ƅarte, 06.12.2020 23:39

pisiory tylko podwyższają podatki ! widać po pustkach w sklepach że ludzie coraz biedniejsi i nie stać ich na nic, przybywa żebraków na ulicach i mało kto już samochodem jeździ. wystarczy tylko wyjść na miasto i widać jak jest źle

rumcajs, 06.12.2020 22:12

Jeszcze opłata cukrowa od 2021.

Burakz wiejskiej , 04.12.2020 17:18

a dlaczego nie piszecie że duda podpisał i od nowego roku wchodzą w życie nowe podatki np. od deszczu