Prezydent Andrzej Duda w Wadowicach [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Polityka, Wiadomości, 18.05.2020 12:26, WB
Prezydent miał być w Wadowicach w niedzielę, ale ostatecznie przyjechał w poniedziałek.
Prezydent Andrzej Duda w Wadowicach [FOTO] [AKTUALIZACJA]
W poniedziałek (18.05) około południa kolumna prezydencka przejechała od wschodu p[rzez powiat wadowicki, by dotgrzeć przed muzeum Jana Pawła II w Wadowicach. Prezydent z żoną Agatą Kornhauser-Dudą przyjechali do papieskiego miasta w setną rocznicę urodzin Jana Pawła II.

Zwiedzić muzeum Jana Pawła II i złożyć kwiaty przed pomnikiem papieża,l złożyli kwiaty przed pominikiem Jana Pawła II, modlili się także w wadowckiej baylice.

Od burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego prezydent otrzymał medal honorowy, które podczas nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej otrzymały również osoby i instytucje utrzymujące i rozwijające tradycję i naukę Jana Pawła II.


Zobaczcie nagranie z przyjazdu kolumny prezydenckiej do miasta.


Tak wyglądała ta wizyta.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

barte, 18.05.2020 12:52

Widzę nielegalne zgromadzenie.Mam nadzieję po policja potraktowała wszystkich mandatami

lojzek, 18.05.2020 11:58

Faryzeusze byli w bibi i są teraz.

syzyf, 18.05.2020 11:50

byłem dzisiaj w Wadowicach ,zastanawiałem się gdzie się podziały nauki ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II zwłaszcza wśród ludzi władzy do których zalicza się Andrzej Duda.Niestety ,jak to mówi stare porzekadło ,że ktoś się w grobie przewraca to nasz ŚWIĘTY by dostał zawrotu głowy , a zgodnie z przysłowiem -modli się pod figurą ,a diabła ma za skórą to wszyscy politycy ,którzy przybyli do Wadowic muszą to zapamiętać