reklama

Powyborcze komentarze z Andrychowa [VIDEO]

, Polityka, Wiadomości, 27.05.2019 19:00,
Dzień po wyborach, kiedy wszystko jest już jasne, na ulicach Andrychowa zbieramy komentarze.
Powyborcze komentarze z Andrychowa [VIDEO]

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

mersi, 28.05.2019 13:30

Media robia wode z mozgu spoleczenstwu i tuba propagandowa PIS to TVP,a Tuba propagandowa PO vel Koalicji europy to TVN.A media tv to wladza nr1 w kazdym kraju na swiecie.

ChojnaZmiana , 28.05.2019 12:47

@stan już Ci pisałem pod innym artykułem, dlaczego piszesz "Z sieci" zamiast np. wklejam tutaj artykuł z gazety Wyborczej. Społeczeństwo powinno wiedzieć gdzie może dowiedzieć się prawdy, przecież nie każdy tak jak my wie skąd czerpać wiedzę o świecie. Dla dobra naszego środowiska pisz po prostu: Z Gazety Wyborczej.

sowa, 28.05.2019 12:14

Choć byś ile wylał złości,to i tak nie zmienisz rzeczywistości.

stan, 28.05.2019 11:21

Z sieci; "Nie przesądzałbym, że wygrały obietnice socjalne PiS. Polska środkowo-południowo-wschodnia jest nie tylko biedniejsza, gorzej wykształcona, mniej zurbanizowana, ale też mocniej opleciona mackami kk. Wygrał unikalny system kk. Ci, którzy podsyłali księżom swoje dzieci, którzy pilnowali, żeby sprawy nie wypłynęły na światło dzienne, czyli zwykli parafianie, uwierzyli biskupom, że nic się nie działo i nie stało. Stanęli murem za PiS-em broniącym systemu, w którym dla pojedynczej grupy zawodowej szczególnego zaufania molestowanie dzieci było jak deputat węglowy dla górników czy darmowe bilety kolejarzy. Przyciągając i selekcjonując nieciekawe kadry. Jesienne wybory nie są przesądzone, ale film Sekielskich to za mało. Owszem, trzeba zneutralizować pisowską korupcję polityczną, ale to nie wystarczy, jeśli nie dotrze się do ludzi z rewolucją moralną. Właśnie, trzeba jeszcze do tego stada baranów dotrzeć. Te wybory to tryumf koncepcji izolacji medialnej połowy Polaków, połowa z nas pewnych treści, faktów, argumentów nie usłyszy nigdy, a jeśli, to grubo oblepione błotem. Coś trzeba wymyślić, bo na razie machina Kurskiego jest efektywna. To pewnie ostatnia chwila. "

Turboplazmotron, 28.05.2019 08:31

Widocznie były premier nie wiedział że "rząd nie ma żadnych swoich pieniędzy." Zabierając Polakom 150 mld oszczędności zgromadzonych w OFE aby spłacić część zadłużenia ZUS. Donald Tusk stwierdził wtedy, że pieniądze wpłacane na konta OFE nie należą do obywateli.

sowa, 28.05.2019 08:16

Zwolennicy księżycowej koalicji nie mogą pogodzić się z głosem suwerena. Ale co głupiemu po rozumie,jak i tak nic nie zrozumie.

ChojnaZmiana , 28.05.2019 07:17

Czy ten fragment "rząd nie ma żadnych swoich pieniędzy. Ma tylko nasze, nam zabrane" tyczy się pieniędzy z OFE ? niestety Pan Wadim nie rozwiną bardziej swojej myśli i nie jestem pewny czy moje pierwsze skojarzenie jest trafne.

ChojnaZmiana , 28.05.2019 07:07

Wadim Tyszkiewicz jest wybitną osobowością popieraną przez Platformę Obywatelską i Nowoczesną. A to o czymś świadczy.

ChojnaZmiana , 28.05.2019 06:33

Widzisz @stan my ludzie dobrze wykształceni z ponadprzeciętną kulturą osobistą gardzimy tymi wszystkimi programami socjalnymi typu 500+ itd. my tego nie bierzemy. I tylko my potomkowie szlachty możemy odnowić oblicze tej ziemi. Jedno jest pewne podczas następnych wyborów musimy się maksymalnie zmobilizować i zagłosować na Platformę Obywatelską aby w kraju znowu zapanował dobrobyt i wysoka kultura.

stan, 27.05.2019 22:32

Jak widać m.in z tej sądy ;- wygrało chamstwo, "nic nie robiejstwo", nieuctwo i pogarda dla innych. taki jest cham - Polak, potomek zidiociałych chłopów pańszczyźnianych. Jemu wystarczy dać "pinćset" a będzie głosował choćby na kota żoliborskiego kmiota. Tu nie potrzeba żadnych socjologów, badań i "profesorskich" dywagacji. Taka jest prawda o tym "wybranym narodzie"

bs24, 27.05.2019 20:23

4:18 Tadek gwiazdą internetów

kaczor, 27.05.2019 20:08

fajnie pociesza się barte. Najpierw było - nie głosujmy na Zalewską, nie dajmy jej uciec, a jak dostała się do parlamentu europejskiego to dzielnie ogłasza że o to chodziło :) Barte jest niestety przykładem na to czemu Koalicja Europejska przegrała. Ci ludzie zdają się żyć we własnym świecie i co najwyżej potrafią po fakcie robić dobrą minę do porażki.