reklama

Poseł z Wadowic niczym szaman. "Wieczne potępienie"

, Polityka, Wiadomości, 14.06.2021 10:00, red
Tak dyskutują sobie politycy w sieci.
Poseł z Wadowic niczym szaman.
Posła Klaudia Jachira (Koalicja Obywatelska) skomentowała ostatnio najnowsze plany rządu w zakresie reformy w szkołach. Wygląda na to, że jak przejdą nowe propozycje pełną kontrolę nad powoływaniem i odwoływaniem dyrektorów szkół przejmą kuratorzy, a więc organ rządu.

Klaudia Jachira skomentowała:
"123 lata zaborów, 6 lat okupacji,
44 lata komuny i teraz 6 lat PiS-u - szkoła w Polsce nigdy nie miała lekko".

Poseł PiS z Wadowic Filip Kaczyński, słynący z nieustannego słodzenia rządowi w mediach rządowych, też odpowiedział mocno. Nie wnikając w detale, na twitterze zażądał dla posłanki "wiecznego potępienia".

"Za tego typu haniebne porównania wieczne potępienie" - oznajmił.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ƅarte, 14.06.2021 16:15

Za to ty @tomekx dużo umiesz, ale przynajmniej nauczyłeś się na własnej POskórze czym się kończy buta i arogancja.

tomekx, 14.06.2021 15:28

Buta i arogancja panie kaczyński zostaną wcześniej czy później ukarane.Niewiele jeszcze umiesz, masz jedynie aktualnie popularne nazwisko dzięki któremu zostałeś posłem.Po po tym jak przegracie wybory mam nadzieję że będziesz za karę sprzątał ulice za 2 tysiące

ƅarte, 14.06.2021 15:13

Tak ! dla mnie "tłumy pod McDonalds czy Mrówką rzeczywiście świadczą o dobrobycie Polaków" oczywiście dla ciebie to oznaka nędzy/rozpaczy, wysokich podatków, szalejącej inflacji i innych bredni zasłyszanych od innych nierobów.

ƅarte, 14.06.2021 15:09

Bardzo dobrze się podsumowałeś "Z fanatykami ciężko dyskutować". Pokaż mi prawdziwy pasek z TVP "Niemcy zazdroszczą Polakom dobrobytu"

rumcajs, 14.06.2021 14:34

@ƅarte Te paski w TVP "Niemcy zazdroszczą Polakom dobrobytu" oraz tłumy pod McDonalds czy Mrówką rzeczywiście świadczą o dobrobycie Polaków... PS Z fanatykami ciężko dyskutować

Mgr Ahrańczyk, 14.06.2021 13:41

Pani Klaudia wolałaby bardziej ,,hiszpańskie' zmiany w szkole. Mimo to kolejne wybory nie zapowiadają się już tak samo jak poprzednie. Właśnie wczoraj był test w Rzeszowie.

ƅarte, 14.06.2021 12:28

@rumcajs nawiedzone dziecko widzi wszędzie "Coraz większe podatki i rosnąca inflacja" ja widzę tłumy pod supermarketami, McDonaldami i coraz więcej nowych samochodów na drodze. Widać jedni potrafią pracować i zarabiać a inni tylko narzekają i wypisują zasłyszane bzdury od innych nawiedzonych.

kamieni.kupa, 14.06.2021 11:53

@rumcajs Inflacja jest i wcale temu nie zaprzeczam. Z resztą po tych wszystkich lockdownach wzrosty cen są praktycznie wszędzie. Tylko zwróć też uwagę na to, że owszem, ceny rosną, ale równocześnie mamy wzrost wynagrodzeń, czemu nie można zaprzeczyć, bo to są twarde dane, które potwierdza nawet tak nieprzychylna dla nas Komisja Europejska. Byłoby źle, gdyby rosły ceny, a wynagrodzenia stały w miejscu.

rumcajs, 14.06.2021 11:13

@kamieni.kupa A PO czy PiS co ma do zaoferowania? Coraz większe podatki i rosnąca inflacja? Co z tego że dadzą Ci 500 zł (PO nawet wyszło z propozycją 1000 zł + jakby to jakaś licytacja była), wiem fajnie ot wygląda, ale jak produkty coraz droższe złotówka tu, złotówka tam i nikt tego nie liczy, bo co to jest 50 groszy na jednym produkcie. Potem rocznie robi Ci się 20000 zł więcej na rodzinę jak zsumujesz wszystko, a dostałeś np. 6000 zł rocznie. Naprawdę geniusze matematyki to wyborcy PO i PiS. Za niedługo Hołownia wyskoczy z propozycją 1500 zł + . Licytacja trwa... Tak samo było z podatkiem bankowym. Jacy ludzie byli szczęśliwi , że w końcu te złe banki zapłacą podatek! , ile to się nie nagadali o tym w TVP..., a co się okazało? Zapłacił klient banku... Dokładnie: Banki przerzuciły opłaty na klientów! Jakoś teraz cicho w TVP o podatku bankowym. TVN też nieźle manipuluje w faktach żeby nie było!

kamieni.kupa, 14.06.2021 10:14

Dla "niezależnych" redaktorów tego portalu ważne jest, że ktoś prawidłowo szczuje na PiS. To szczucie trwa już 6 lat i w tym czasie przegraliście 7 wyborów, a na horyzoncie szykują się już 8 wybory, bo Polacy skrupulatnie zapamiętują to szczucie i to, że nie macie dla nich kompletnie nic do zaproponowania i kolejny raz dadzą temu wyraz przy urnach wyborczych.

rumcajs, 14.06.2021 10:13

Za głos oddany w pierwszym posiedzeniu Sejmu przez Filipa Kaczyńskiego na zwiększenie obciążeń podatkowych dla przeciętnego Polaka wieczne potępienie.

cath, 14.06.2021 09:50

Jest takie przysłowie nie życz bliźniemu bo tobie niemile.Akurat trudno tez nie zgodzić się z posłanka.Prawda w oczy kole..