reklama

Poseł z naszego regionu zasłabł w Sejmie, karetką przewieziono go do szpitala

Polityka, Wiadomości, 12.08.2021 07:20, red
W nocy poseł poinformował, że czuje się już lepiej.
Poseł z naszego regionu zasłabł w Sejmie, karetką przewieziono go do szpitala
We wtorek (11.08) w Sejmie odbyły się kolejne bardzo burzliwe obrady. Ostatecznie wieczorem PiS wsparty kilkoma głosami posłów Kukiz'15 przyjął kontrowersyjną ustawę tzw. anty-TVN wymierzoną w tę największą ogólnopolską niezależną stację telewizyjną.

W sali sejmowej przez cały dzień działa się sporo, powtarzano nawet jedno przegrane przez PiS głosowanie (zdaniem opozycji - złamano tym samym prawo). Ostatecznie PIS-owi udało się uciułać wymaganą większość i przegłosował kontrowersyjny punkt.

Podczas obrad zasłabł poseł Koalicji Obywatelskiej z naszego regionu Marek Sowa. Karetką został przewieziony do szpitala.

W nocy poseł poinformował: Czuję się coraz lepiej. Dziękuję za wsparcie i przepraszam, że wieczorem nie mogłem głosować.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

jgjorg, 12.08.2021 17:32

Mógł nie chlać wódy z Budką do rana bo potem takie są skutki

tomekx, 12.08.2021 14:34

A ty Golonka nie pajacuj-nienawiść to propaguje twój idol z żoliborza.Pan Marek Sowa to akurat człowiek z klasą

tomekx, 12.08.2021 14:33

Na propagandę rządowej telewizji – miliardy, na niezależną telewizję – paragrafy. Jaki to kraj? Polska.