reklama
reklama

Poseł z naszego regionu na czele komisji ds. afery wizowej

Polityka, Wiadomości, 14.06.2024 16:16, red
Zamierza rozliczać poprzedni rząd.
Poseł z naszego regionu na czele komisji ds. afery wizowej
Poseł Marek Sowa (Koalicja Obywatelska) z powiatu oświęcimskiego, nie dostał się do europarlamentu, ale ma nową funkcję w Sejmie: został wybrany przewodniczącym komisji śledecznej ds. afery wizowej.

W piątek (14.06) Sejm uzupełnił skład komisji śledczej ds. tzw. afery wizowej. Miejsca w komisji zwolniły się, ponieważ jej przewodniczący Michał Szczerba (KO) dostał się do Parlamentu Europejskiego. W komisji były też 2 wolne miejsca po wykluczeniu z dalszych prac dwóch posłów PiS: Zbigniewa Boguckiego i Andrzeja Śliwki.

Nowymi członkami komisji zostali Przemysław Witek (KO) oraz Paweł Szrot i Bartosz Kownacki z PiS.

Po uzupełnieniu składu przez Sejm komisja zebrała się, aby wybrać nowego przewodniczącego. Został nim dotychczasowy wiceszef komisji, Marek Sowa (KO).

Marek Sowa zapowiedział, że komisja zbierze się za 2 tygodnie, aby zdecydować o planie pracy i ewentualnych kolejnych przesłuchaniach.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

bot, 14.06.2024 21:47

https://dorzeczy.pl/opinie/593997/niemieckie-sluzby-zawracaja-migrantow-do-polski-sa-dane.html

bot, 14.06.2024 21:44

https://tvrepublika.pl/Sawicki-przeoral-w-Sejmie-rzad-Tuska-Wezcie-sie-do-roboty-wideo,163858.html

Koniczynka, 14.06.2024 17:17

Kola... Chiny już zjadły cały świat... Idąc do sklepu, praktycznie wszystko jest produkcji MADE IN CHINA. Ostatnio kupiłam czajnik Philips i suszarkę tej samej firmy i co, oczywiście produkcji MADE IN CHINA.

Kola, 14.06.2024 15:42

KO niech się pochwali podpisanym paktem migracyjnym przez UE. Ty Europejczyku będziesz zasuwał na utrzymanie nierobów, będą dostawać mieszkania i jedzenie za nasze podatki. Tak się tworzy słabe państwa!!! Chiny was zjedzą swoją silną gospodarką