reklama

Poseł wystawił świadectwo rządowi Prawa i Sprawiedliwości

, Polityka, Wiadomości, 24.06.2021 12:25, DK
Poseł Koalicji Obywatelskiej z naszego regionu, Marek Sowa, zamieścił na swoim facebookowym profilu świadectwo partii PiS.
Poseł wystawił świadectwo rządowi Prawa i Sprawiedliwości
- Czerwiec to czas wystawiania ocen. Jak wyglądałoby świadectwo rządów PiS? - pyta poseł Marek Sowa.

Dokument stylizowany jest na świadectwo szkolne.

Pierwsze co się rzuca w oczy to oceny partii. Oceny niedostateczne i naganne partia otrzymała za zachowanie, reformy czy walkę z pandemią oraz smogiem.
Celujące oceny natomiast „zgarnęła” za podwyższanie podatków, szczucie, propagandę etc.

Średnia ocen partii - ponad 3.

Na świadectwie widnieje także adnotacja w rubryce „szczególne osiągnięcia” odnośnie „nadmiarowych” zgonów- największa liczba od czasów II Wojny Światowej czyli 105 tys. To oczywiście informacja odnośnie nieudolnej walki partii PiS z pandemią Covid-19.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

hebes1125, 24.06.2021 15:50

Zabawne pomysł dobry. Aczkolwiek 3 to dobra ocena. Proszę o pokazanie swiadectwa PO. A pewnie Pan oseł schował bo nie przeszedł do następnej klasy...

VADER, 24.06.2021 13:33

A może by tak cuś popracować Panie Sowa tak konstruktywnie a nie zbijać bąki.

kamieni.kupa, 24.06.2021 13:05

Wam już Polacy wystawili świadectwo 25 października 2015 roku i w każdych kolejnych wyborach oceny nie uległy zmianie. Tyle macie do zaproponowania Polakom - żeby było tak jak było i koryto ze spółkami skarbu państwa były nasze.