reklama

Poseł na czele rankingu. Zasłużył na to?

, Polityka, Wiadomości, 16.11.2016 08:55, (red)
Andrychowski poseł Marek Polak (PiS) pochwalił się sukcesem.
Poseł na czele rankingu. Zasłużył na to?

 

Marek Polak, wcześniej radny miejski w Andrychowie, od kilku kadencji jest posłem. Okazuje się, że aktywnym posłem. Dobrze wypada w rankingach.

 

- W rankingu Gazety Krakowskiej, dotyczącym pracy 41 parlamentarzystów z całej Małopolski, którego wyniki zostały opublikowane w wydaniu z dnia 15 listopada 2016r., poseł Marek Polak zajął pierwsze miejsce. W rankingu brane były pod uwagę następujące kryteria: wystąpienia, interpelacje, nieobecności i inne, m.in. pełnienie funkcji w komisjach sejmowych – poinformowała Ewelina Szypuła, dyrektor biura poselskiego.

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

rafi, 17.11.2016 00:10

Komentarz usunięty przez autora.

Radio.Ma.Ryja, 16.11.2016 18:10

W rankingu na rozmieszczenie na sali sejmowej wygrał w kategorii: . . "Miejsce Najbliżej do toalety"

tomacik, 16.11.2016 13:02

Aleś się rozpisał. Ale obawiam się ze pomieszałeś fakty. Gdzie PiS A gdzie masz burmistrz. Jedno od drugiego daleko

corleone, 16.11.2016 10:28

No właśnie w rankingach. i tylko w nich tu na zdjęciu ze swym druhem Burmistrzem An----wa w wspaniałej komitywie. Brawo Panie pośle Pana wynik w głosowaniu rok temu powalił wszystkich na kolana 3200 głosów na cały 12 kręg Chrzanowski i gdyby nie Szydłowej 90 tysiaków to posłowanie i te rankingi oglądał by Pan w TV Republika. Dlatego należy podziwiać Pana działania i zbliżanie PiSu do orbity burmistrza. No i oczywiście Pana zabiegi już przed wyborami na dwa lata przymiarki do wyborów kandydata na kandydata. Kandydatury tego typu jak Stuglik lub inne egzotyczne nazwiska wsławione 8 mioma latami rządów JPII zapewniają panu brak jakiejkolwiek konkurencji w PiS a po drugie ułatwiają przyjacielowi kolejna reelekcję. Trzeba powiedzieć ,,gdzie się podział tamten patriotyczny Marek Polak nie wyrachowany gracz z ław na Wiejskiej tylko nasz ten z Andrychowa. W takiej sytuacji Pośle Polak wyszarpanie władzy od agentury esbeckiej będzie niemiłosiernie trudne skoro i pan nie wykazuje żadnej nadziei na współpracę wspierając przy każdych uroczystościach swoją osobą obecną władzę.