Politycy na wczasach, ale nie wszyscy

, Polityka, Wiadomości, 28.07.2020 19:15, DK
Zapytaliśmy niektórych polityków z regionu, czy wybierają się na wakacje, a jeśli tak - to gdzie.
Politycy na wczasach, ale nie wszyscy
Jesteśmy w samym środku sezonu urlopowego. Wybory się zakończyły a pandemia szaleje. Gdzie w tych dziwnych czasach wypoczywają lokalni przedstawiciele wielkiej i małej polityki?

Jak co roku, zapytaliśmy niektórych polityków z regionu, czy wybierają się na wakacje, a jeśli tak - to gdzie.

Burmistrz Andrychowa Tomasz Żak, w tym roku postanowił, że podczas swojego kilkudniowego urlopu spędzi czas we własnym domu, ale być może uda się mu wyjechać gdzieś w Polskę we wrześniu.

Z kolei andrychowski radny Maciej Kobielus aktualnie przebywa z rodziną na Cyprze, jest u znajomych.

Kolejny radny z Andrychowa Krzysztof Kubień już był na wakacjach. Wraz z rodziną przebywał w nadmorskim Dziwnowie.


Burmistrz Kęt Krzysztof Klęczar również był już na urlopie - spędził tydzień na Mazurach. „„Mniej komercji, więcej natury” stwierdził burmistrz. Urlop zaplanował jeszcze na początku roku, przed pandemią.

Wójt Gminy Wieprz Małgorzata Chrapek wypoczywa właśnie w małej miejscowości u stóp Tatr.

Wakacje odpuścił sobie poseł Marek Polak z PiS. W poniedziałek (27.07) udał się do Warszawy na spotkanie odnośnie trudnej sytuacji kopalń. m.in. Kopalni Janiny, która mimo prężnego działania, wpadła w tarapaty. Poseł Marek Polak kolejne wakacje poświęca pracy. Wolny czas wykorzystuje do spotkań z samorządowcami. Prowadzi tzw. doraźny dyżur poselski.

Poseł Marek Sowa z Koalicji Obywatelskiej wybierze urlop w Polsce, ale jeszcze nie zdecydował w jakie miejsce się uda, ma zamiar wypoczywać kilka dni. Na urlop wybiera się w połowie sierpnia.

Starosta Powiatowy Eugeniusz Kurdas zaplanował wakacje w Świnoujściu, jednak ze względu na pandemię woli nie kusić losu i zostaje w domu. Czas wolny, przeznaczy na mały remont.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Turboplazmotron, 28.07.2020 19:04

Pod osłoną wakacji Radni znowu zdalnie ( z nieznanych przyczyn) podobnie jak 14 maja zadecydują o bardzo ważnych sprawach dla mieszkańców Andrychowa.