reklama

"PiS zagarnął nasze pomysły". Ofensywa burmistrza

, Polityka, Wiadomości, 04.11.2021 15:15, GM
Przed Krzysztofem Klęczarem trudne zadanie.
Jak już niedawno informowaliśmy, burmistrz Kęt Krzysztof Klęczar został nowym szefem Polskiego Stronnictwa Ludowego w Małopolsce.

Przed Krzysztofem Klęczarem trudne zadanie - zarządzanie gminą, ale też działalność polityczna. Wybory parlamentarne i samorządowe odbędą się w 2023 roku, a to już najwyższy czas, aby zebrać siły i szeregi przed wyborczą potyczką, której cel jest jeden: pozbawić władzy autorytarne rządy PiS.

Pierwsze spotkanie i konferencję prasową w Krakowie K. Klęczar ma już za sobą. Burmistrz powiedział, że programu PSL został zawłaszczony przez PiS.

Zapowiedział w najbliższym czasie cały cykl spotkań z ludowcami w Małopolsce i mocną kampanię informacyjną w mediach.

- Wszystkie punkty programu ostatnio wdrażane (może nie wszystkie, ale 80%) przez PiS to są pomysły PSL-u, które zostały zagarnięte, podkradnięte, a następnie zostało im dodane tylko słowo PLUS. Zapytałem kiedyś prominentnego działacza PiS czym się różni się program Senior+ od programu Senior Wigor, który jest autorskim programem Władysława Kosiniaka-Kamysza. Jaka była odpowiedź? Nazwą się różni... - mówił Krzysztof Klęczar.

Jak dodaje Klęczar, program wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego zostanie szerzej zaprezentowany 4 grudnia w Warszawie.


foto: facebook Krzysztofa Klęczara

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy